Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PSP[Survival][40 slotów][Dedyk][No-wl][Gildie]


ryan239

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Polski Serwer Przetrwania

informacje2.png

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 40

strzalka.gifIP: s111.csrv.pl:17459

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

Administracja4.png

Paxon61, Ryan23911

pluginy2.png

Takie które urozmaicą wam gre.

InformacjeDOT2.png

Serwer jest stworzony dla miłośników survival'a multiplayer. Grajcie, zapraszajcie kumpli i podbijajcie zamki ;)

Opublikowano

Nie polecam .. przywileje vip? między innymi komenda /spawn ! super nie? idę robić domek i jak wrócić na spawna? ... żałosny serw .. nie polecam..

jak mówcie że survival i nie ma komendy spawn , to na survivalu nie ma cubboidow..

szit.jpg

 

Co ci szkodzi? Daj Lubie to !!

Opublikowano

Nie polecam .. przywileje vip? między innymi komenda /spawn ! super nie? idę robić domek i jak wrócić na spawna? ... żałosny serw .. nie polecam..

jak mówcie że survival i nie ma komendy spawn , to na survivalu nie ma cubboidow..

Tobie się nie podobało że nie ma komendy spawn dla gracza. A gildie można dostać mając dane itemy... Widzę że nie rozumiesz co to survival... A jak wrócic na spawna??? Istnieje takie coś jak kordy... Spawn x: 0 z: 0 Widzę że za łatwego chcesz survivala...

Opublikowano

Nie polecam .. przywileje vip? między innymi komenda /spawn ! super nie? idę robić domek i jak wrócić na spawna? ... żałosny serw .. nie polecam..

jak mówcie że survival i nie ma komendy spawn , to na survivalu nie ma cubboidow..

Ty sie czlowieku nie znasz na survivalu wlasnie o to chodzi ze ma nie byc komendy /spawn bo to wtedy jest bez sensu gra ...
Opublikowano

Ty sie czlowieku nie znasz na survivalu wlasnie o to chodzi ze ma nie byc komendy /spawn bo to wtedy jest bez sensu gra ...

No i jej nie ma. A dla vip'ów jest bo wydaja zl aby umilic se kochana gre :)

Opublikowano

Konkurs spiewanie dzisiaj o 20:00!!!, do wygrania:

Pierwsze miejsce ProVIP

Drugie miejsce - SuperVIP

Trzecie miejsce - VIP

IP TS3 będzie podane w grze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...