Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

msconfig Ktore z procesow moge wylaczyc? zeby PC działał prawidłowo i nie zamulal


TraVel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema oto ssy ktore robilem z malego okienka msconfig Wycinalem te procesy i wklejalem , Nie dalo sie powiekszyc okienka wiec zobilem wszystko na paincie ;PP

 

mam proces svchost.exe ktory muli mi troche pc dlatego wklejam ssy z tym msconfig

 

 

 

Jezeli ktos napisze mi prawidlowe procesy ktore moge wylaczyc i ja je sprawdze czy pc ich nie potrzebuje i komp juz nie bedzie mulil

Dam paysafecard 5€

 

Albo moze powiedzcie jakich procesow windows potrzebuje na 100%

post-132308-0-17396200-1359033114_thumb.png

post-132308-0-91656800-1359033153_thumb.png

Opublikowano

Uruchom services.msc i znajdź WebClient .

Z automatycznego ustaw na ręczny .

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

od tego svhosta się odczep , tyle razy ci było mówione to usługa systemowa bez której windows nie działa, wyłączysz jeden uwalisz kilka na raz usług !

 

wyłączyć możesz praktycznie 50% usług ale bez tego nie będą działały programy, połączenia interetowe

 

najlepiej wyłącz WSZYSTKIE usługi nie będące z Microsoftu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ustawliem juz ale i tak nie dostalem odpowiedz ;p robem kiedys mialem 5svchost.exe ktore wgl nie zabieraly cpu... gdy wylaczylem wszystkie procesy bylo ich 5 i komputer dobrze dzialal. tylko chodz mi oto jakich procesow potrzebuje zeby moj system byl normlany.. jakie sa poczatkowe procesy

Opublikowano

akurat to ja rozumie połowę , ale jak napisałem sa to usługi potrzebne do działania systemu i ich nie należy wyłączać

 

nawet jesli wyłączysz jedna przestanie działac usług zależna od niej czyli nie ruszaj nawet tych usług. windows zainstalowany ma juz określone usługi skonfigurowane pod sprzęt

 

można wyłączyć :

raportowanie błedów

bufor wydruku spoolsv.exe - jeśli nie masz drukarki

KOMPOZYCJE - podstawa to to co tak zamula system areo i inne pierdoły

udostępnianie połaczenia internetowego ( ICS)

routing i dostęp zdalny

pliki trybu offline

wszystkie usługi bluetooth jesli nie używasz

Pomoc techniczną

Usługa bramy warstwy aplikacji ( firewall windows jak masz antywirusa )

Zapora systemu ( firewall windows jak masz antywirusa )

usługe przywracania systemu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...