Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][No-Premium] DemonsCraft już 2 lata !


Gandalff

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg DemonsCraft


informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival/FreeBuild

strzalka.gifSloty: 15

strzalka.gifIP: 5.9.205.210:26710

strzalka.gifPotwory: Włączone

strzalka.gifZwierzęta: Włączone

strzalka.gifPvP: Włączone

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

Uwaga, gdy znajdziesz się na serwerze wpisz /register hasło hasło aby sie zarejestrować zamiast hasło wpisz takie hasło jakie będziesz chciał/a mieć, jak będziesz wchodził/a na serwer już następny raz wpisujesz /login hasło



admini.png
RtaMag2


pluginy.png
BattleNight


MobArena


Factions

 

SurvivalGames

 

MultiVerse

 

itd.

 

więcej na serwerze /plugins

inf.png
Serwer Survival, zabawa jest nie ograniczona na serwerze jest możliwość zabawy na PvP za pomocą komendy /bn join gdzie itemy dostajesz od wybranej klasy, również /ma join walka z mobkami również do wyboru klasy. Można zarabiać pieniądze, dzięki czemu można handlować z graczami, kupować w sklepie lub zarabiać na inne rzeczy jak np. własne miejsce na targu, działkę, mieszkanie w bloku, działkę na surowcowej i parę innych rzeczy. Możliwe jest założenie własnej gildii, dzięki, której można zbudować budynek gildii, posiadać swoich alchemików lub kowalów, mieć sojusze lub potyczki z innymi gildiami. Zarabiać można w różne sposoby. Podczas łowienia ryb możemy natrafić na inne przedmioty nie tylko ryby jak np. Diamenty :) oczywiście na diament jest 2% szans wyłowienia ;) Działki w mieście nie są kwadratowe wybiera się swój własny teren, oczywiście z granicami kratek. Mam nadzieję, że zachęciłem was do gry na tym serwerze, jest on otwarty od nie dawna więc w każdej chwili może się coś zmienić, więcej informacji na serwerze. Pozdrawiam założyciel serwera RtaMag.

 

 

Dodatkowe informacja znajdziecie tutaj:

http://www.youtube.com/user/RtaMag2?feature=mhee

Gandalf Style


  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...