Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][MPC][24.01.2013] CgeneralS v1.4 Teleport.NoSpawnWait,SuperNoSpread,NoRecoil,SuperJump,AllSlots,Stamina,NfD,NoBounds


i3turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319394218-U173186.png

CgeneralS

1319394209-U173186.png

Siema juz kolejna odslona mojego hacka no menu.
Opcje:
1.Teleport. NUMPAD 7 i 8.
2.SuperNoSpread.
3.SuperJump. CTRL
4.NoFallDamage.
5.Stamina.
6.AllSlot.
7.NoBounds.
8.NoSpawnWait.
9.NoRecoil.

 

1319394236-U173186.png

190bd8756313c990c53a41e.1100x1100.jpg

1319394245-U173186.png

win 7 x64

1319394199-U173186.png

https://www.virustotal.com/file/e78274398714886ea90f944ec4e56d08f04f391daab61d4b22db6e055f75da41/analysis/1359028015/

 



1319394189-U173186.png


http://www.sendspace.pl/file/a7927560e88772c7bdf9aa7

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Cienko w trakcie gry wywala i pisze PROGRAM PARTY DETECTED!!!

 

jaki system masz ? wszystkie potrzebne programy masz zainstalowane? Bo mi nie wyskakuje i innym tez..

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Ja mam system windows 7 home premium

W trakcie gry mnie wywala ; (

 

ale zainstaluje te programy

 

Zainstaluj wszystkie potrzebne programy :

 

 

-Net Framework 3.5 i 4.0

-Service Pack 3 (Windows XP oraz Vista)

-Service Pack 1 (Windows 7)

-C++ 2010

 

Uruchamiaj jako administrator jeżeli masz system , Windows

by: Wilczek

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Upie potrzebny Ci injector polecam naerona a znajdziesz go tu pod pozycja 7 bodajże:

http://www.mpcforum....cych-injectorw/

 

Ps pamietaj że injector i plik dll. musza mieć taka sama nazwe np.hack czyli musisz zmienic ich nazwy tylko oczywiscie najpierw musisz pobrac injector i plik dll czyli moj hack.

 

Zainstaluj wszystkie potrzebne programy :

 

 

-Net Framework 3.5 i 4.0

-Service Pack 3 (Windows XP oraz Vista)

-Service Pack 1 (Windows 7)

-C++ 2010

 

Uruchamiaj jako administrator jeżeli masz system , Windows vista i wyższe.

by: Wilczek

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Cheat DETECTED po ostatnim UPDATE.

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...