Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] RP za zaproszenie znajomych !


-sHizZzeR.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem, a mianowicie nie dostałem RP za zaproszenie znajomych.

 

Koledzy wbili 5 lvl i wszedłem na stronke LoL`a zalogowałem się. Wszedłem w dział " Zaproś znajomego " i miałem napisane :

 

2 nowych znajomych na poziomie 5

 

2 wszystkich znajomych na poziomie 5

 

Po odebraniu ( wykorzystaj ) jest napisane :

 

0 nowych znajomych na poziomie 5

 

2 wszystkich znajomych na poziomie 5

 

 

 

 

 

Po odebraniu nie dostałem RR dlaczego ?

 

Możeby to być spowodowane tym , że byłęm zalogowany w grze jak to odbierałem ?

1364336074-U779939.jpg
Opublikowano

To rp się tak dostaje? Nawet nie wiedziałem. A powód, to chyba nie. Byc może coś źle zrobiłeś? Wątpię żeby przez zalogowanie w grze nie dostać RP.

2ufgk6u.png

Opublikowano

Aby odebrać RP refereale muszą zdobyć 10 poziom, dodatkowo jest próg, od którego wydawane są Rioty (Konkretne nagrody).

Opublikowano

RP dostajesz za 10 zaproszonych i muszą mieć minimum 10 lvl, wtedy klikasz odbierz nagrodę. Za 5lvl jest 250 PZ

Pentakille [Ranked]

• Fiora (1) • Nidalee (1) • Ezreal (1) • Graves(1) • Cassiopeia (1) ♦

Pentakille [Normal]

• Gangplank (1) • Master Yi (1) • Cassiopeia (1) ♦

Opublikowano

Ludzie to by wszystko chcieli nie ma tak łątwo 10 ludzi z 10 poziomem i otrzymasz te marne RP za robienie refków

Opublikowano

Witam. Mam problem, a mianowicie nie dostałem RP za zaproszenie znajomych.

 

Koledzy wbili 5 lvl i wszedłem na stronke LoL`a zalogowałem się. Wszedłem w dział " Zaproś znajomego " i miałem napisane :

 

2 nowych znajomych na poziomie 5

 

2 wszystkich znajomych na poziomie 5

 

Po odebraniu ( wykorzystaj ) jest napisane :

 

0 nowych znajomych na poziomie 5

 

2 wszystkich znajomych na poziomie 5

 

 

 

 

 

Po odebraniu nie dostałem RR dlaczego ?

 

Możeby to być spowodowane tym , że byłęm zalogowany w grze jak to odbierałem ?

a masz 10 znajomych na poziomie 10 tylko jak mają 10 dostaniesz rp ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...