Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oferuję pomoc w informatyce na poziomie gimnazjum.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli oferujesz pomoc w exelu? soo sad, naprawdę trudna rzecz. Mam 6 z infy, bo trzeba być lekko przyjebanym by było inaczej.

LAYOUT'Y POD SERWER MINECRAFT U MNIE. ZAPRASZAM PW

Opublikowano

Informatyka robi się trudna dopiero jak wybiera się kierunek informatyka. W gimnazjum robi się tylko jakieś prezentacje i pixel arty a to żadna filozofia... No ale może komuś pomożesz

Opublikowano

Czyli oferujesz pomoc w exelu? soo sad, naprawdę trudna rzecz. Mam 6 z infy, bo trzeba być lekko przyjebanym by było inaczej.

 

Pff. Chciałbyś wiedzieć to wiedze o informatyce mam ponadgimnazjalna.

rpahaelll.png

Opublikowano

Pff. Chciałbyś wiedzieć to wiedze o informatyce mam ponadgimnazjalna.

Możesz mieć ponad informatyka, a i tak nic ci, to nie da, bo w szkołach gówno uczą.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Jak było w podstawówce.

 

1. Klasa - Jak włączyć komputer (SERIO TAK BYŁO)

2. Klasa - Jak go używać

3. Klasa - Jak rysować w paint

4. Klasa - Jak pisać w Wordzie

5. Klasa - Jak robić prezentacje w powerpoint

6. Klasa - Podsumowanie ...

 

Ja w gimbazjum nie mam informatyki ;o

50dea4ba1935f.png

Opublikowano

Informatyka w gimnazjum

 

- czysty HTML ( nic z tym się nie da zrobić bez CSS, o którym nauczyciel w życiu nie słyszał )

- Paint

- Word

- exel

- Power Point

 

Nic więcej w gimnazjum nie ma.....

 

 

Technikum Informatyczne

 

- Technologia Informacyjna ( Word exel, i tak dalej, photoshop )

- Oprogramowanie Biurowe ( coś podobnego ale trochę więcej programów )

- Systemy Operacyjne ( Wszystko o budowie zasadzie działania i tak dalej )

- Urządzenia techniki Komputerowej ( jak sama nazwa wskazuje budowa komputera )

- Programowanie Strukturalne ( Na początku PASCAL potem php i jeszcze coś )

- Zajęcia specjalizacji ( w każdej szkole są inne w mojej można wybrać albo Grafika lub Sieci komputerowe i wtedy chodzimy i mam to na zajęciach )

- Angielski zawodowy ( jak sama nazwa wskazuje )

 

 

To jest informatyka..... Ktoś ma jakiś problem pytanie? Zapraszam na PW :) w miarę moich możliwości postaram się pomóc :)

 

 

Ale jak już jedziemy to na całego :)

 

Systemy Operacyjne = 6

Oprogramowanie Biurowe = 6

Programowanie Strukturalne = 5

Urządzenia techniki Komputerowej = 5

Technologia Informacyjna = 5

Angielski zawodowy = 5

zajęcia specjalizacji = ( od drugiego półrocza dopiero )

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Informatyka w gimnazjum

 

- czysty HTML ( nic z tym się nie da zrobić bez CSS, o którym nauczyciel w życiu nie słyszał )

- Paint

- Word

- exel

- Power Point

 

Nic więcej w gimnazjum nie ma.....

 

 

Technikum Informatyczne

 

- Technologia Informacyjna ( Word exel, i tak dalej, photoshop )

- Oprogramowanie Biurowe ( coś podobnego ale trochę więcej programów )

- Systemy Operacyjne ( Wszystko o budowie zasadzie działania i tak dalej )

- Urządzenia techniki Komputerowej ( jak sama nazwa wskazuje budowa komputera )

- Programowanie Strukturalne ( Na początku PASCAL potem php i jeszcze coś )

- Zajęcia specjalizacji ( w każdej szkole są inne w mojej można wybrać albo Grafika lub Sieci komputerowe i wtedy chodzimy i mam to na zajęciach )

- Angielski zawodowy ( jak sama nazwa wskazuje )

 

 

To jest informatyka..... Ktoś ma jakiś problem pytanie? Zapraszam na PW :) w miarę moich możliwości postaram się pomóc :)

 

 

Ale jak już jedziemy to na całego :)

 

Systemy Operacyjne = 6

Oprogramowanie Biurowe = 6

Programowanie Strukturalne = 5

Urządzenia techniki Komputerowej = 5

Technologia Informacyjna = 5

Angielski zawodowy = 5

zajęcia specjalizacji = ( od drugiego półrocza dopiero )

 

 

 

To mój temat nie twój -,-

rpahaelll.png

Opublikowano

To mój temat nie twój -,-

Może trochę przesadziłem bo napisałeś że na poziomie Gimnazjum.... Tylko tu chodzi o to że w gimnazjum to żadne poziom.... Oczywiście są ludzie, którzy umieją więcej od innych ale nie można z tam tąd za dużo wynieść.... Oprócz obsługi office 2003 albo 2007 gdzie na rynek za chwile wchodzi 2013 ( którego ja już mam w full wersji :D )

 

A po drugie idź do działu komputery co chwila są jakieś tematy z problemami i tam pomagaj :)

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Jak to określił jeden z moich nauczycieli "informatyki".

"Informatyka w Gimnazjum niema praktycznie nic wspólnego z informatyką, powinni to nazwać Wstęp do informatyki"

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

u mnie na inf w gimbazie w 1 klasie robilismy co chcielismy, w 2 klasie koles mial zawody co 2 lekcje ... a w 3 zmienilem mu haslo do serwera i wylaczylem cala pracownie jednym skryptem ;] koles nie umial sformatowac kompa, na ktorym byl wirus xDD

 

@autor

powiedz w czym wykracza twa wiedza ponad gimbaze? umiesz zrobic chociaz hello world w c++? ;]

4ieVbpu.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...