Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Metin...Jak zrobić i dać na postać GM/eq z navi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

Chciałbym sie zapytać jak wziąść i przełożyć na postać eq z navi...?

A jeśli się da to jak dać na postać GM?

 

Piszcie w komentarzach , albo dajcie jakiś link do TUTa...

Opublikowano

Sory... nie opisałem dookładnie

Nie jestem tam GM a ni nic...Jestem zwykłym graczem.

Chodzi mi tu o włam do navi i przełożenie wszystkiego.

Opublikowano

By sie wlamac do mysql musialbys miec Usera,IP,haslo

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Sory... nie opisałem dookładnie

Nie jestem tam GM a ni nic...Jestem zwykłym graczem.

Chodzi mi tu o włam do navi i przełożenie wszystkiego.

 

"włam" hahahahaha nie no padłem i piszesz jeszcze na dodatek w. Tworzenie. serwerów prywatnych. Hahhaahaahahas padłem. :D :D

Opublikowano

Chlopie. Jak się chcesz nauczyć to google Ci pomoze. . . . Passy do navi może Ci tylko osoba podać chyba, ze zgadniesz jakimś cudem . . .

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Chlopie. Jak się chcesz nauczyć to google Ci pomoze. . . . Passy do navi może Ci tylko osoba podać chyba, ze zgadniesz jakimś cudem . . .

a kaylogger?

Opublikowano

Musiałbyś go stworzyć i zakodować tak, aby antywirus nie wykrywał w nim złośliwego kodu wirusa. Następnie wysłać głównemu adminowi serwera oraz nakłonić go do pobrania. Kolejna niespodzianka jest taka, że 95% adminów ma zapisane hasło w navicatcie do mysql, więc nie musi go za każdym razem wpisywać, a więc cały misterny plan ... (jak to mówią). Nie ma szans, abyś dodał sobie przedmioty z mysql nie znając danych do logowania.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...