Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie wiem co się dzieje z battlefied'em 3


whyi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,tak jak w temacie nie mogę wejść na battlelog.Jak się loguje to pisze mi na stornie :WYBIERZ SWÓJ IDENTYFIKATOR OGRIGIN Aby korzystać z Battleloga, musisz wybrać nazwę użytkownika.

Dobrze się zastanów. Nazwa będzie widoczna w Twoim profilu i na forach.

 

Wybieram i piszę mi : Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie (UserPersonaException())

 

Wie ktoś jak mi pomóc ? z góry dzięki.

 

PS. A i jeszcze jak zaloguje się na ogrigin to nie mogę zmienić trybu offline na online.A jak jestem na tym offline to piszę mi po chwili : Twoja sesja wygasła.Zaloguj się ponownie

Procesor : Intel XEON E5-2670

RAM : Kingston HyperX DDR3 12288MB 1600 CL9 Triple

Karta Graficzna : Gigabyte ATI Radeon HD7950 3072MB DDR5 384bit

Zasilacz : Modecom Logic 500W

Opublikowano

Także mam podobny problem jednak tylko z tą kwestią iż nie mogę przejść na tryb online w origin i tym samym dostać się do battlelog. Pewnie to u nich są jakieś problemy, musimy czekać.

Opublikowano

Prawdopodobnie EA ma jakieś problemy. Mam taki sam problem i mój kolega (sługa) również. Pozostaje nam tylko czekać i się modlić (hahaha NIE).

 

@edit

Sorry ale jak pisałem mojego posta to posta wyżej nie było.

Zachęcam Was do wpłacania dużych sum na mojego paypal`a.

Opublikowano

Także mam podobny problem jednak tylko z tą kwestią iż nie mogę przejść na tryb online w origin i tym samym dostać się do battlelog. Pewnie to u nich są jakieś problemy, musimy czekać.

 

Aha.Pisząc ten temat chodziła mi taka myśl...hakerzy zaatakowali na battlelog i punkbuster wywala z gry i onet.pl pisze że jeżeli tak parę razy wywali to może dojść do zbanowania konta Origin.

Procesor : Intel XEON E5-2670

RAM : Kingston HyperX DDR3 12288MB 1600 CL9 Triple

Karta Graficzna : Gigabyte ATI Radeon HD7950 3072MB DDR5 384bit

Zasilacz : Modecom Logic 500W

Opublikowano

Już powinno działać.

Mi jeszcze nie działa.

Nie mogę się zalogować, nieprawidłowe hasło.

A nie zmieniałem... -.-

Chyba że, mi konto zaje**li. Oby nie bo dziś kupiłem premium i czekam na klucz

 

// edit: Jednak działa.

<span style="font-family: lucida sans unicode" ,="" 'lucida="" grande',="" sans-serif'="">Handluję tosterami, mikrofalówkami oraz wodą w proszku.

Opublikowano

Mi jeszcze nie działa.

Nie mogę się zalogować, nieprawidłowe hasło.

A nie zmieniałem... -.-

Chyba że, mi konto zaje**li. Oby nie bo dziś kupiłem premium i czekam na klucz

 

// edit: Jednak działa.

 

A teraz niby żadnego nicku nie mogę wybrać w każdym piszę że zajęty ?!

Procesor : Intel XEON E5-2670

RAM : Kingston HyperX DDR3 12288MB 1600 CL9 Triple

Karta Graficzna : Gigabyte ATI Radeon HD7950 3072MB DDR5 384bit

Zasilacz : Modecom Logic 500W

Opublikowano

zalogowało mnie na origin ale nadal nie mogę na battlelog :/

Procesor : Intel XEON E5-2670

RAM : Kingston HyperX DDR3 12288MB 1600 CL9 Triple

Karta Graficzna : Gigabyte ATI Radeon HD7950 3072MB DDR5 384bit

Zasilacz : Modecom Logic 500W

Opublikowano

Już działa wszystko jak powinno, przynajmniej u mnie. Rano były problemy i była informacja na Originie, że to z ich winy, i postarają się to jak najszybciej naprawić.


2ql8tpv.gif

Zarzuć +.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...