Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy da się ustawić tak aby gracze mogli jeździć wagonikami po wełnie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Tak jak w temacie czy da się tak ustawić.. żeby można było jeździć wagonikami (MineCartami) po wełnie na cuboidzie ??? czy jest jakiś plugin albo permission ? proszę o podanie tego co mam dodać ;)

 

 

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Okej mam kolejne pytanie.

 

 

Jeśli mam głównego cuba na miasto, a w mieście mam działki i teraz jak przydzielam gracza do działki to gracz nie może i tak niszczyć bo nie ma permissiona.. i o co chodzi...

 

 

Przepraszam że post pod postem ale gdybym edytował to nikt by nie wbił w ten temat bo go już przeczytał ;)

Opublikowano

robiłeś tak:

 

najpierw działka dla gracza /rg define nazwa gracza nazwa cuboida(może być taka sama jak nazwa gracza)

potem dołączasz tą działke to cuboida miastowego /rg setparent nazwa_działki_gracza miasto

 

w tym pierwszym nazwa gracza gracza i cuba mogą być odwrotnie

Lajk ; )

Opublikowano

Okej do zamknięcia ;) Dzięki all za pomoc macie "Like". Powód zamknięcia jest taki że pewien Właściciel nie umiał docenić to w czym mu pomagałem ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...