Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

.::SquareWorld::. [1.4.6/1.4.7][SURVIVAL-GAMES][SURVIVAL/FREEBULID][DEDYK][NO-PREMIUM][WOJNY-GILDII]][YOUTUBE]


XKikoZaurX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

12112012501212.png

083.gif Adres IP:46.29.17.241:25095

083.gif Typ Serwera:Survival/FreeBulid

083.gif Potwory:Na survivalu

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak (Na arenie lub survival)

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Warp

adminis.png

 

Właściciel: eizoYT

Technik: jopen95 Max

Administracja: Tristad MatisMC MooNia Adi2$ _NaTeC_

Moderatory: Mateziak DjOski

 

infz.png

 

 

37246088.png

 

Serwer Pełny prawie cały czas. :)

 

Pamiętaj, jeżeli chcesz działke musisz napoczątku zdobić niezbęde surowce !! 5 Diax 20 Złota 40 Żelaza.

 

 

 

Kupno ViP/SViP: Na Forum lub skype: Jasiek8765

DARMOWE VIPY ! Zarejestruj się pod tym linkiemxxx i weź udział w losownaiu VIP

 

 

 

Co daje VIP?:

 

-Rezerwacje Slota,

-Kolorowy Nick,

-5 diaxów na 2dni ,

-może teleportować się do graczy za ich pozwoleniem /tpa

-posiada komende /warp

-Miksturę natychmiastowego leczenia (x10)

 

 

 

VIP/sVIP:

 

 

Koszt Vipa: Około 12zł SMS

 

Koszt sVipa: Około 17zł SMS

 

 

 

DAJ SUBA U MNIE NA KANALE I ZLAJKUJ TEN TEMAT I ZGARNI VIPA NA TYDZIEN !! (Oferta Limitowana)

 

 

Konkursy: Na serwerze jest domek konkursowy, wchodządz d niego napotkasz wiele tablic z informacjami.

 

Jak zacząć?: Jeżeli chcesz zapoznaić sie z Tabelami kar i podstawowymi informacjami niezwłocznie po wejściu na serwer wpisz /swpan. Startowy Kit dostajesz po pierwszym logowaniu.

 

Z kamienia można wydobywać Cenne surowce np: 0.5% na Znalezienie Diaxa.

Z rud żelaza,diaxów,złota wypada stone. Teraz ze stona wypadają te rudy.Takie zabezpieczenie anty-xr.

 

Tartak to miejsce ktore jest wypelnione drewnem które się nigdy nie kończy.

 

Na serwerze mamy system warpów, gdy jestes spawnie klikaj do woli ;d

 

 

 

====================================================================================================

Administracja to nie dzieci ! Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak \"jestem kolegą admina i dostane itemki\" Nie ma faworyzacji miedzy graczami ! Panuje mila atmosfera.

====================================================================================================

 

 

Historia Serwera:

 

 

 

Wchodząc na serwer wcielasz się postać młodego bohatera który pragnie w swoim życiu spełnić swoje najskrytsze marzenia, niedalko centrum miasta znajduje sie kopalnia wypełniona po brzegi wartościowymi surowcami, dzięki którym będziesz w stanie władać całą kwadratową planetą. Jeśli chcesz zbudować swój dom musisz wybrać się w głąb lasu, napotkasz na wiele niebezpieczeńst. Na swojej drodze poznasz takich ludzi którym zaufasz i takich z którymi będziesz walczył aż do końca. Jeżeli się postarasz możesz zostać panem najwiekszego ZAMKU. A więc nie czekaj więcej ! Łap za kilof i poznaj lepszą stronę Gry !

 

 

 

Znalazłeś błąd? Masz jakiś problem? Coś Cię ciekawi? Pisz w temacie!

 

ZAPRASZAM: eizoYT !!!

 

GamePlay:

 

http://www.youtube.c...h?v=hHweaQe9Z3M

 

Ja nie jestem adm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...