Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Pleśniawek vs Móraż


Pleśniawek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówią wolność nie zna granic, ja powiem nie znam wolności,

Uwięziony w swoim życiu gnam, do najszczerszej prawdziwości.

Już od dłuższego czasu, więzi mnie ta pierdolona rutyna,

Wciąż na głowie te same sprawy, tylko szkoła i rodzina.

Prawie wogóle dla siebie czasu nie mam, taki mój pech,

Powoli się z tym godzę, ale pytam - za jaki grzech ?

Czym zawiniłem w życiu, że zrobiło ze mnie niewolnika,

Na razie trzymam się dobrze, ale niedługo padnie mi psychika.

Powiedz kurwa ile można, żyć robiąc wszystko dla innych,

Najlepsze w tym jest to, że sam sobie nie jestem winny.

Czy to jest kara od Boga ? Nie mam wogóle pojęcia,

Ludzie zmieniają tryb życia, ja na zawsze mam ten sam.

W zamknięte karty nie gram, gram tylko w otwarte,

I chciałbym żeby moje życie, zagrało ze mną w takie.

Może kiedyś do tego dojdę, dlaczego jest tak, a nie inaczej,

Na tą chwilę spróbuję, jakoś normalnie na to patrzeć.

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Moje życie to gówno, cały czas sam w czterech ścianach,

dlaczego jestem słaby? samotności nie mam w planach,

jestem uwięziony w swym pieprzonym życiu,

nie chce z rozpaczy zmarnować życia na piciu,

dla większości to są plany, dla mnie to marzenia,

wiem, że ona mnie kocha, lecz nie mogę przerwać milczenia,

serce bardzo mocno bije, jednak to nic nie zmienia,

dosyć mam tego, ze sobą się pieprzenia,

dlaczego nie mogę wykrztusić tych paru słów?

wiem, że by się zgodziła, pewności mam procentów stu,

już do niej podchodzę, próbuję, lecz milczę jak grób,

kolejny dzień planów, rano to samo znów,

niedługo nie wytrzymam, psychika coraz słabsza,

nie jestem zbyt odważny, powtarza w kółko starsza,

czym sobie zawiniłem, ze jestem tak nie śmiały?

przecież nie mogę całe życie milczeć jak te skały...

 

Lepiej technicznie, mniej wersów a lepiej to opisałeś i lepiej się to czyta.

 

Tyle samo jest wersów :P

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Kozak teksty.

 

Pleśniak - ogólnie na tym życie się opiera.. Ale co Ty takiego robisz? Szkoła, dom, szkoła, dom i tak w kółko..

Robisz to samo co każdy z nasz, więc Twój tekst jest dobry, lecz wyolbrzymiłeś to troszkę (do tego że nie masz dla siebie czasu).

To normalka.. Rano wstajesz ciemno, Przychodzisz ze szkoły ciemno.. Wiem że jest lipa, takie życie..

PS. Nie pogrubiaj tekstu bo się źle czyta.. ;x

 

Móraż - Pierwszy wers w chuj szczery ^^ To mi się podoba.

Ogólnie dobra nawijka, jest rytm, porównanie ze starszą też jest git, i ze skałami.

Lepiej technicznie, mniej wersów a lepiej to opisałeś i lepiej się to czyta.

 

Móraż.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Głos na móraża.

 

U przeciwnika nie podobają mi się teksty typu :

 

Mówią wolność nie zna granic, ja powiem nie znam wolności,

Uwięziony w swoim życiu gnam, do najszczerszej prawdziwości.

Już od dłuższego czasu, więzi mnie ta pierdolona rutyna,

Wciąż na głowie te same sprawy, tylko szkoła i rodzina.

Prawie wogóle dla siebie czasu nie mam, taki mój pech,

Powoli się z tym godzę, ale pytam - za jaki grzech ?

Czym zawiniłem w życiu, że zrobiło ze mnie niewolnika,

Na razie trzymam się dobrze, ale niedługo padnie mi psychika.

Powiedz kurwa ile można, żyć robiąc wszystko dla innych,

Najlepsze w tym jest to, że sam sobie nie jestem winny.

Czy to jest kara od Boga ? Nie mam wogóle pojęcia,

Ludzie zmieniają tryb życia, ja na zawsze mam ten sam.

W zamknięte karty nie gram, gram tylko w otwarte,

I chciałbym żeby moje życie, zagrało ze mną w takie.

Może kiedyś do tego dojdę, dlaczego jest tak, a nie inaczej,

Na tą chwilę spróbuję, jakoś normalnie na to patrzeć.

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...