Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Zmieniamy hasło na plikach by m c n c c.pl


DieRaphaeL100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat został odkopany ze spamu. Oto stary, już w spamie temat:

http://www.mpcforum.pl/topic/349435-tutzmiana-hasa-w-plikach-serwerowych-by-mcnccpl/

 

 

 

 

Dobrze pora się zająć tym.

 

1. Po skonfigurowaniu serwera wychodzimy z sysinstall.

2. Wpisujemy /etc/rc.d/netif restart

3. Wpisujemy:

mysql -p

4. Podajemy hasło takie:

arymanik123

Teraz wytłumacze dlaczego jest hasło z arymana. Ludzie, którzy tworzyli nasze ukochane pliki m c n c c.pl użyli gotowego FreeBSD etc z plików Arymana.

5. Teraz podajemy, po zalogowaniu się do mysql takie hasło:

GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' [ENTER]
IDENTIFIED BY '[hasło do bazy]' WITH GRANT OPTION; [ENTER]

6. Teraz wpisujemy quit i Gotowe!.

7. Teraz restart i gotowe : )

 

Więc tak powiem:

Jeśli chcecie usunąć konta mysql nie usuwajcie tych dwóch:

root@localhost 

mt2@localhost

Ona Wam roz*eb*ą serwa. Dziękuję i Liczę na Liki!

rpahaelll.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...