Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Runda I] Dami90x vs. ~.Arisa.~ [ZAKOŃCZONY]


xamizo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tematyka: pustynia, znana budowla, księżyc

Dodatkowe informacje: Minimalne wymiary pracy 400x500 px. Liczymy na kreatywność :)

Tekst: Tak

Termin składania prac: 29.01.2013r.

Termin głosowania na nadesłane prace: 05.02.2013r.

 

 

Przypominam o wzorze głosowania :)

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...

[praca_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)

Głosy bez dodania opinii itp. nie będą brane pod uwagę, w skrajnych przypadkach nagradzane warnem.

Powodzenia!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Praca nr: 1

 

1359747441-U769346.png

 

Praca nr.2:

 

 

66329045.png

 

 

Zapraszam do głosowania.

Przypominam o wzorze głosowania. Patrz wyżej.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

[praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się to że to nie jest po prostu wklejone i chuj, tak jak to jest na drugiej pracy.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

[praca_1]<- zachowuje normy estetyczne...

[praca_2]<- brak jakiegokolwiek poczucia kolorystki,estetyki,glebi,swiatla ...

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

[praca_1]<- głosuję tutaj, bo to chociaż jest jakoś estetyczne.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

[praca_1]<- Zachowane prawa światłocienia, mimo to napis odstrasza.

[praca_2]<- Praca jest naprawdę dobra, ale gdyby włożyć w nią trochę więcej wysiłku np pobawić się cieniami, czy chociażby wstawić "niebo" zamiast kubełka farby wyglądałoby to o wiele lepiej. Niestety, słabsza od jedynki.

Opublikowano

W związku z problemami jakie miało ostatnio forum przedłużam czas głosowania do jutro tj. 7.02.2013 do końca dnia (0:00) .

1363095337-U286162.png

Opublikowano

[praca 1]<-dobrze dobrane kolorki, ładne wtopienie jak dla mnie, ogólnie fajny pomysł

[praca 2]<-jakieś takie sztuczne bardzo. Ta opera wygląda koszmarnie...

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

[praca 1]<-O wiele lepsza od drugiej, a ta 2 to jakiś paint w pierwszej jest ładny napis i całokształt w 2 nic mi się nie podoba :D (Sorry ale nie mogę pisać na zielono bo nie mogę kliknąć w to)

Opublikowano

Pojedynek wygrywa praca nr. 1

Wynik 12 : 0

 

Autorką tej pracy jest

 

1359747441-U769346.png

 

 

 

Ps. głosy bez wzoru nie zostały podliczone, a w następnej rundzie będą warnowane jako spam.... prosić kogoś normalnie to nie :/

1363095337-U286162.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...