Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ MineManiacy ■ [SV][10S][24/7][Dedyk]


DunlopPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineManiacy

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.pngf19.owncraft.pl:7400

minimalsloty.png10

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Odpowiednie

;)

minimalekipa.png

W0LFM3N, kosiner, Kondziu90

minimaldodatkoweinforma.png

Serwer jest świeży i potrzebuje waszej pomocy, inaczej bedzie pusty, a tego nikt by nie chciał miec na żadnym ze swoich serwerów. Dlatego serdecznie was zapraszamy na MineManiacy. Na naszym serwerze minecraft jest, dostepna ranga VIP dla tych, którzy chcieli by ją zakupic.

Bez graczy nie ma serwera, także jeszcze raz serdecznie zapraszam i mam nadzieje, że serwer wam sie za szybko nie znudzi :).

 

byadampoloczek.png

P.S Dodamy, że na serwerze jest podwojony exp... Za zombie , szkielety, endermany i creepery dostajemy po 12 lvl za jednego. Oczywiście jak zabijesz jednego, to potem za drugiego dostajesz mniej expa :). Powodzenia i zapraszamy

Opublikowano

BlockCraft

serwerminecraft.png

adresip.png

f19.owncraft.pl:25092

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: FreeBuild

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 30

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

Wszystkie potrzebne

 

ekipal.png

Wlasciciel:Butla

HeadAdmin:kubaxnz

 

dodatkoweinformacje.png

Wszystko na serwie

Ale dziewczyny przy wejsciu na serwer dostaja range

 

byadampoloczek.png

 

Rekru on?

Opublikowano

(Jeśli rekrutacja on)

Oto moje podanie na Administratora/Moderatora:

Wiek:19lat

Nick w grze:Mroczek

nazwa skype:Nie posiadam skype ;/

Finansowanie serwera:Nie jestem w stanie gdyż odkładam na studia ;*/

Dlaczego akurat ja:Jestem ogarnięty,miły i pomocny w trudnych sytuacjach.Chciałbym pomóc serwerowi gdyż mam dużo czasu i ten właśnie czas chciałbym poświęcić posadzie Moderatora.

Czas spędzony na serwerach minecraft: no z 3 lata ;]

Ile czasu poświęcam grze minecraft?:5-6h

Oferuję:

-Organizowanie eventów,

-Prezentowanie serwera na MPC,MPCforum itd,

-Budowanie przeróżnych ciekawych budowli,

-Pomoc dla graczy,

Oraz wiele więcej !

mroczek.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...