Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie EQ sura wp 75 lvl Metiny Mordu


Rangaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jakie bym musiał mieć eq na dt? powiedzmy że mam 75 lvl (mam zamiar dobijać) sura wp mam czarowane ostrze,czarowaną zbrojke oraz strach na g1 j jestem bez eq ale mam kase żeby je zakupić i chce dawać sobie dobrze rade na metkach mordu w dt czekam na sensowne odpowiedzi które będą nagradzane lajkami

;)

Opublikowano

Jeżeli masz 3x G1, kasę na eq. To kup eq z % na strzały+ pż, omdlenie mile widziane, krytyk.

Ebony+9 15% strzały lub 10% i coś na dt

Hełm Wyzywka+9 30% reg pż i % na unik strzał

Buty: Kozaki na 29 lvl+9 wystarczą jakieś hp+omdlenie/unik strzał/krytyk.

Wisior: Nieb.Łzy+6 nawet styknie, coś z % na strzały + hp

Bransa: Ebonitowa+9 (polecam) : jakieś hp i coś na dt lub samo hp.

Zbrojka: Duchowa+6 wystarczy kd uniku+4 uchyłki +4 deffa ( niekoniecznie )

Broń: Jeżeli chcesz owy 75 wbić, to pomyśl nad trutką +6/9 śr 35+ coś na inta bądź dt kd potwora i kryta+4 styknie

Ew. jakiś fms śr 40%+ kd +4

Tarcza: Obowiązkowo na 61+9 dowolna, jeżeli nie masz zbyt dużo kasy, kup jak najtańszą 9 na 61. Na metkach mordu to nw w 100% ale moby chyba omdlewają czasami ( nie jestem pewien ) to nno+int ew int+dt

NO I OCZYWIŚCIE BUFF, BEZ TEGO CIĘŻKO CI BĘDZIE.

Opublikowano

Jeżeli masz 3x G1, kasę na eq. To kup eq z % na strzały+ pż, omdlenie mile widziane, krytyk.

Ebony+9 15% strzały lub 10% i coś na dt

Hełm Wyzywka+9 30% reg pż i % na unik strzał

Buty: Kozaki na 29 lvl+9 wystarczą jakieś hp+omdlenie/unik strzał/krytyk.

Wisior: Nieb.Łzy+6 nawet styknie, coś z % na strzały + hp

Bransa: Ebonitowa+9 (polecam) : jakieś hp i coś na dt lub samo hp.

Zbrojka: Duchowa+6 wystarczy kd uniku+4 uchyłki +4 deffa ( niekoniecznie )

Broń: Jeżeli chcesz owy 75 wbić, to pomyśl nad trutką +6/9 śr 35+ coś na inta bądź dt kd potwora i kryta+4 styknie

Ew. jakiś fms śr 40%+ kd +4

Tarcza: Obowiązkowo na 61+9 dowolna, jeżeli nie masz zbyt dużo kasy, kup jak najtańszą 9 na 61. Na metkach mordu to nw w 100% ale moby chyba omdlewają czasami ( nie jestem pewien ) to nno+int ew int+dt

NO I OCZYWIŚCIE BUFF, BEZ TEGO CIĘŻKO CI BĘDZIE.

Buff? dobry czy słaby?

Opublikowano

Myślę, że 35% wystarczy w 100%.

 

Błogo m4-6 Pomoc m4-6 I eq na inteligencje, wtedy na pewno dasz radę bez problemu :) Jeszcze zakup jakieś roski, czy wspomagacze i bez problemu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...