Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TekkitCraft[Własny Launcher][Mody][Dedyk][Non-Premium][No-Lag][FreeBuild][Automatyczne Działki]


marek659

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg TekkitCraft

 

2307051427.png

Modyfikacje:

26221263.png

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: FreeBuild+Tekkit

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: TekkitCraft.yfun.pl:20200

IP TeamSpeak 3:srv2.multigaming.pl:11085

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

Administracja5.png

[HeadAdmin]Marek659

[HeadAdmin]Berciu22

 

 

 

 

 

 

 

Launcher dla Non-Premium i Premium

 

Skan:

 

 

Instrukcja:

1.Pobieramy Launcher

2.Odpalamy go i wpisujemy Nick.

3.Przy 1 odpaleniu zaznaczamy "Aktualizuj".

4.Klikamy "zaloguj" i gramy na serwerze

:)

 

Szukamy Moderatora:

Wzór:

 

Nick:
Wiek:
Dlaczego ty:
Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS):

 

 

 

byadampoloczek.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick:BlazeZeroThree

Wiek:15

Dlaczego ty:Poniewaz lubie grac na serwerach z modami.Moge pomagac gracza itp. Jako range Moderator bede staral sie wypelniac swe obowiazki.

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS):Zalezy

Opublikowano

serwer fajny ale oczywsicie musiala byc jakas szmata nonenick/verxaftw ktore mi zgrifowaly dom ... wylogowalem sie a oni byli w moim domu nonenick mnie oszukal ze pojdzie na spawn i huj moj dom byl pod polem silowym wiec nikt go nie mog zniszczyc oprocz tych 2 szmat..

Opublikowano

Czemu mi ta paczka się nie otwiera? Pobrałem i normalnie się nie wczytuje jako uruchom jako administrator też nie. Proszę o pomoc chciałbym pograć na serwie z modami.

Opublikowano

Nick:BlazeZeroThree

Wiek:15

Dlaczego ty:Poniewaz lubie grac na serwerach z modami.Moge pomagac gracza itp. Jako range Moderator bede staral sie wypelniac swe obowiazki.

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS):Zalezy

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/826392-%26-9632%3Btekkitcraft%26-9632%3Bdedyknon-premium20stekkit-clasicfreebuild247/page__st__80__hl__+tekkit#entry6141113

 

duble

 

serwer fajny ale oczywsicie musiala byc jakas szmata nonenick/verxaftw ktore mi zgrifowaly dom ... wylogowalem sie a oni byli w moim domu nonenick mnie oszukal ze pojdzie na spawn i huj moj dom byl pod polem silowym wiec nikt go nie mog zniszczyc oprocz tych 2 szmat..

no wiesz serwer stworzył nie ogar

 

na serwerze MyTylkoGramy nie ma takiego czegoś

Opublikowano

Nick:HejterskiPL

Wiek:13

Dlaczego ty:Lubię grać w MC. Mam około 4h dziennie dla serwera. Ogarniam komendy. Posiadam TS3. Dobrze u mnie z ortografią

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS): Nie w każdym miesiącu, ale często

Opublikowano

Nick:RamiPL

Wiek:16

Dlaczego ty:Lubie pomagac grac w minecrafta jestem mily i ogarniety :D

Czy będziesz płacić składki na serwer(10zł SMS): Moge placic 20 zl :)

Prosze o pozytywne rozpatrzenie.Prosby /

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...