Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Fiou vs McHajt !


fiou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra!

 

1357920162-U286162.png

 

Wyzywający: Fiou

Wyzwany: McHajt

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Ja Tobie, Ty mi!

Notatka: 16 !

Tematyka dla Ciebie to : "patyczki do uszu", btw. dopiero zaczynam i chce spróbować swoich sił :)

Opublikowano

Wbił tu na forum, pierwszy post w którym wyzywa mnie na dissa

Jesteś prawiczkiem w tym fachu, i zamiast przybijać peace'a

Każesz mi pisać obrazę na temat patyczków do uszu

Się dziwie gdzie je poznałeś, myślę że na pierdolonym youtub(e)

Bo wiem że ich nie używasz, szkoda kasy na higienę?

Rodzice ci nie dokładają, bo jesteś klaunem na scenie

Tej społeczności, hardcore'u ty pewnie nie znasz tego słowa

bo nowomowa jest trudna, tak jak "Styl Życia GNOJA "

próbujesz zrozumieć co piszę i chcesz zabłysnąć jak inni

Każdy pracuje na swój sukces a nie czekają naiwni

Bo takich jak ty było wielu, spotkałem wielu lamerów

co udawali raperów, po dissie znikali bez szmeru

Z tobą tak samo pewnie będzie, ja nie dam wbić tu przybłędzie

Idź słuchać swojego Mezo a potem idź po kolędzie

Może ci ksiądz po lodziku i śmietanie na kolanach

sprzeda patyczki do uszu, Ja już kończę pisać, nara.

sygnazs.png
Opublikowano

Wyzywam Cie na dissa zaczyna się moja lista

nie przybijam Ci peaca bo żaden z Ciebie polonista

jestem nowy na forum, a niszczę Ci koncepcję

wypadasz z torów, zaklejasz morde lepcem

Twoje rymy proste, kupy się nie trzymają

podwójne, potrójne wiesz na czym polegają?

rodzice nie dają kasy, czepiasz się higieny?

to dowód niskiej rasy, niskiej samooceny

posłuchaj tych bluzgów, szanowny McHajt

pojemność mózgu? jeden megabajt

kończył o świcie na Twej twarzy kolego

właśnie nauczyciel języka polskiego

musiał naruszyć Twoje super ego

w nagrode dawał nowe klocki lego

zaczynam przygodę, czeka na mnie majk

Twoj jedyny sukces to na fejsie lajk!

 

po 16 bez tematu jeszcze i konczymy beef ;]

Opublikowano

Chyba nadmiar śmietany pojebał w twojej główce

Wszyscy wiedzieli że będziesz zjebany już na samej porodówce

Ziomuś, po co ta spina, to przecież nie moja wina

Twoje zjebane teksty, to ja na obiad wcinam

Wiem że przeginam, naginam tu atmosferę, rozkminiasz

ja trzymam się swoich ziomów, a Ciebie szanować nie warto

Jesteś idiotą, pieprzysz o rasach, zagram otwartą kartą

Pierdolisz o samoocenie, gdy ja mówię ci o higienie

dla ciebie to dowód niskiej rasy dla mnie higiena jest w cenie

Zaczynasz gadać o lajkach, mi je przynajmniej dawać może ktoś

Na Ciebie każdy ma wyjebane, a to powoduje twoją złość

może życie dało ci w kość, zależy jak to zrozumiałem

Jeśli dla ciebie danie w kość to lizanie ojca jajek

Chociaż się przyzwyczajasz do przyszłości życia twego

Pierdolona prostytutka wsadź se w dupe te klocki lego

twój jedyny przyjaciel? Kutas ojca i alter ego.

sygnazs.png
Opublikowano

Jesteś przykładem tych daremnych gości

którzy wulgaryzmami przekazują wartości

tylko kutas ojca, taka Twoja kontemplacja

wyjebane mam bez końca, że to Twoja orientacja

powiedzmy prawdę to dla Ciebie żadne świństwa

mało mnie obchodzą Twoje urazy z dzieciństwa

gej porno tarcie, to Twoje jedyne pliki

a w Twojej mordzie, mnożą się plemniki

Twój ulubiony fetysz, powiem Ci nawiasem

to właśnie zapach kupy, na własnym kutasie

I te oto wersy są na Twoim poziomie

dla takich frajerów, dla reszty są chujowe

I tą właśnie czwórką, kończę ten szybki beef

Ty się pewnie bawisz skórką, by nie zarażać HIV

i chociaż nie wiem, kto będzie zwycięzcą

to myśle że mój debiut, nie był wcale klęską.

 

dzięki że mogłem się zmierzyć, pjona! ;)

Opublikowano

Glosuje na Fiou'a

 

Mc słabiutko nie najeżdżaj na rodzinę bo to przesada.

2h74a52.png

"Out on the streets, where I grew up"

Opublikowano

Fiou !!!

“Zwycięzca to ktoś taki, kto jest świadom talentów, które dostał od Boga i zaharowuje się by te talenty przerobić na umiejętności, których użyje do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów”

Opublikowano
Chyba nadmiar śmietany pojebał w twojej główce

Wszyscy wiedzieli że będziesz zjebany już na samej porodówce

Haha, jaki pancz xD

 

tylko kutas ojca, taka Twoja kontemplacja

wyjebane mam bez końca, że to Twoja orientacja

powiedzmy prawdę to dla Ciebie żadne świństwa

 

mało mnie obchodzą Twoje urazy z dzieciństwa

 

Haha, obydwaj dobrze. Ja bym głosował na remis :D

Opublikowano

Ja pierdole..

 

Fiou - pojebane tematy dajesz. Kwadratowo trochę u Ciebie a ten rym mnie najbardziej rozjebał:

McHajt-Megabajt ;D Bekowo. (McHajt czyt. się Emsi Hejt) Piszesz coś o podwójnych,

potrójnych rymach, no jakoś nie widziałem ich u Ciebie w dissach. o.O

Druga nawijka kaplica.. Wjazd na Ojca.. I kutasy, czoko, gejówka, porno.. Styl gimbusa.

 

McHajt - patologia.. Masz uraz o tym księdzu ze śmietaną na kolanach? Bez jaj.

To że powiększysz czcionkę i pochylisz, nie oznacza że masz więcej tekstu.

Weź to kurwa pomniejsz do 14 ustaw do lewej i nie pochylaj. Nie wiem jak inni ale Ja ledwo to czytam,

Po prostu się przyzwyczaiłem do normalnego i nie wyczuwam u Ciebie w ogóle rytmu, sensu itp.

Rymy słabe. Panczu prawie nic, a jak już to bardzo słaby.. Nie ogarniam tego panczu z "youtube", patologia.

 

Ogólnie, nie wiem.. Może spine złapałem.. Przeterminowane pociski etc..

Mogę dodać że w ogóle nie zastosowaliście się do tematów. Jeden wers o temacie na 16 wersów

A reszta pociski.. Tak się nie robi.

 

Głos na Fiou - za te pancze w drugiej zwrotce. (u McHajt nie widziałem lepszych)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...