Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Minitage] Slow Motion


IgorCA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś się nieco pobawiłem tempem w Sony Vegasie 12 podczas mojej gry 1vs1.

Co sądzicie? Proszę o łagodne oceny gdyż to moje pierwsze takie coś :)

Pozdrawiam Igor.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Ładnie tylko ten jakiś dziwny dźwięk. Próbuj bawić się więcej w Vegasie.

 

Co z nimi nie tak?

Tak mam zamiar się bawić dalej :)

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Dłuższe :) ? Mówisz o jakimś montage :) ?

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

@tostyxd

Nie dawał ;) to szwab jakiś

 

@Mcc1

Chętnie, dodaj IgorPOL

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

ile juz tak meczysz te snipy ze tak zapytam bo nie powiem CZLOWIEKU MASZ TALENT czasem takie qiki ze jak no scope to wygladalo LIKE IT!

Twoje uda czynią cuda <3

Opublikowano

Dziękuje za ciepłe słowa :-) !

Snipy męczę i będę męczył gdyż lubię to, z czasem wstawię jakiś montage. Jestem w trakcie nagrywanie różnych scen zarówno SR ONLY jak ALL PERM czy NO BP ;) jakieś SnD czy CW może Eli.

Wszystko z czasem panowie/panie. Wstawię tutaj ale możecie dać suba i być na bieżąco i śledzić moją aktywność.

 

Pozdrawiam serdecznie Igor!

 

 

PS: Zapomniałem 3 killa dać xD ale edit robiony był w nocy :) a wiadomo człowiek zaspany.

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Pobaw się jeszcze dźwiękiem ta muzyczka taka jakaś sztywna

A poza tym akcje dobre :)

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Pobaw się jeszcze dźwiękiem ta muzyczka taka jakaś sztywna

A poza tym akcje dobre :)

 

 

Co sądzisz o tym :-) ?

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

 

Co sądzisz o tym :-) ?

Jest ok ale trochę za długo nagrywasz po zabiciu ;)

i mało efektów ;c

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...