Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Pomocy Factions 1.8 nie pokazuje nazwy frakcji


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam factions 1.8 po polsku i posiadam chatmangera,ale nie pokazuje nazwy frakcji.

w chatmangerze mam ustawione

enable: true
message-format: '{FACTION}%prefix%player%suffix: %message'
global-message-format: <%prefix%player%suffix> %message
ranged-mode: false
chat-range: 100.0

Dam parę like za pomoc

Opublikowano

Wejdz w folder Factions i plik conf i zmien to

 

 

"chatTagEnabled": true,

 

tylko tego nie ma w wersji factions 1.8

Opublikowano

tez mam ten problem

Witam


Z tej strony Smierci


10 Kometarzy - Zrobione


20 Komentary - Niezrobione


30 Komentarzy - Niezrobione


Opublikowano

ustaw tak w conf w folderze Factions

"chatTagEnabled": false,

"chatTagRelationColored": false,

"chatTagReplaceString": "[FRAKCJA]",

"chatTagInsertAfterString": "",

"chatTagInsertBeforeString": "",

"chatTagInsertIndex": 1,

"chatTagPadBefore": false,

"chatTagPadAfter": true,

"chatTagFormat": "%s§f",

 

Powinno zadziałać

Opublikowano

Z tego co wiem poprzednie wersje działają też na serwerach 1.4.7, zainstaluj starą i kłopot z głowy. ;)

|| Już ponad pół roku na Mpc ||

|| Zapraszam na serwer minecraft CraftyPL ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...