Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sony Xperia S lub T


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy ktoś z Was posiada Sony xperie S lub T? Jeżeli tak to proszę o krótką opinię na jej temat. Jak się sprawuje? Czy warto ją kupić? Gdybyś miał jeszcze raz kupić telefon, to czy wybrałbyś ten sam, jeżeli nie, dlaczego? Proszę o wypowiedzi użytkowników któregoś z tych modeli. Mam zamiar w najbliższym czasie nabyć któryś z nich i chce się od was dowiedzieć, czy warto.

Opublikowano

Xperia Tipo jest dosyc malym smartphonem z andkiem 4.0. Procek wyrabia przy nowych grach, na bateri trzyma stosunkowo długo. Potrzebujesz jeszcze cos?

image.png 

Opublikowano

Xperia Tipo jest dosyc malym smartphonem z andkiem 4.0. Procek wyrabia przy nowych grach, na bateri trzyma stosunkowo długo. Potrzebujesz jeszcze cos?

 

Czy ty kur*a umiesz czytać? Napisałem coś o Xperia Tipo?

Opublikowano

Xperia T - bondowski, bierz s, cena/jakość . duża różnica ceny, a mała różnica jakości , a może S jest nawet lepszy. W bondowskim płaci się za gadżety bonda a nie za telefon

1373369406-U138092.png

Opublikowano

Xperia T - bondowski, bierz s, cena/jakość . duża różnica ceny, a mała różnica jakości , a może S jest nawet lepszy. W bondowskim płaci się za gadżety bonda a nie za telefon

 

T jest lepszy ze względu na nowszy układ Adreno.

Ale cena/jakość wygrywa zdecydowanie S - używkę za 800zł dostaniesz.

Opublikowano

W grę wchodzi tylko nówka :) Czy Xperia T jest w rzeczywistości dużo większa od S'ki? Nie chce nosić olbrzyma w kieszeni.

Opublikowano

0.3cala różnicy jeżeli dobrze pamiętam. to ekran. a całość :

Xperia T- Wymiary

(wys. x szer. x grub.) mm

129.4 x 67.3 x 9.4

 

 

S:

Wymiary (wys. x szer. x grub.) :

128,00 x 64,00 x 10,60 mm

1373369406-U138092.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...