Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jedyny w Polsce server minecraft połączony z grą gothic [szukamy budowniczego]


Pawelzabojca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Administracja mapę zaczęła tworzyć już jakiś czas temu mapa jest gotowa w około 35% będzie to dokładne odtworzenie mapy z gry gothic

Aby zagrać naszym server musisz dołączyć do naszego forum i wybrać jedną z trzech gildii ,rejestracja i dołączenie do gildii po przez napisanie w komentarzu gildii swojego nicku doda ciebie do white listy

http://www.master-of....pl/forum10.htm

Ip servera jest podane na forum lecz bez dołączenia do gildii na forum nie dojdziecie do gry ,gdyż jest white lista.

 

Również poszukujemy budowniczego

Nie ważne czy grasz w minecrafta 1 dzień czy 5 lat dla nas najważniejsze jest abyś perfekt znał gothica oprócz tego jest jeszcze tylko 1 wymaganie posiadanie skype(i z tym mikro)

podania na budowniczego proszę pisać na mpc forum pod tematem

Napisać nick w grze i znajomość gothica

 

 

 

PS. Proszę aby administracja nie osuwała tego tematu

Opublikowano

Administracja mapę zaczęła tworzyć już jakiś czas temu mapa jest gotowa w około 35% będzie to dokładne odtworzenie mapy z gry gothic

Aby zagrać naszym server musisz dołączyć do naszego forum i wybrać jedną z trzech gildii ,rejestracja i dołączenie do gildii po przez napisanie w komentarzu gildii swojego nicku doda ciebie do white listy

http://www.master-of....pl/forum10.htm

Ip servera jest podane na forum lecz bez dołączenia do gildii na forum nie dojdziecie do gry ,gdyż jest white lista.

 

Również poszukujemy budowniczego

Nie ważne czy grasz w minecrafta 1 dzień czy 5 lat dla nas najważniejsze jest abyś perfekt znał gothica oprócz tego jest jeszcze tylko 1 wymaganie posiadanie skype(i z tym mikro)

podania na budowniczego proszę pisać na mpc forum pod tematem

Napisać nick w grze i znajomość gothica

 

 

 

PS. Proszę aby administracja nie osuwała tego tematu

ja bum si nadawał na budowniczego nick: _MacieG_

 

o i jeszcze nie znam się zbytnio na gothiku ale pomogę z checią :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...