Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poszukiwani budowniczy] [Poszukiwani technicy] do serwera


absolwentppt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy szukam pracowitych ludzi którzy potrafią zadbać o serwer oraz budować.

 

Poszukiwani Budowniczy?

 

1.Napisz podanie według wzoru i umieść go w komentarzu

 

a ja odpisze na pewno z dobrą wiadomością.

 

 

Wzór podania na budowniczego - napisać w komentarzu

 

 

Wiek:

Coś o sobie:

Nick z mc:

Mikrofon:

Doświadczenie:

Praca w grupie:

Umiejętność obsługi WorldEdit oraz VoxelSniper'a:

Save'a mapy z twoją budowlą:

Poszukiwani Technicy?

1.Napisz podanie według wzoru i umieść go w komentarzu

a ja odpisze na pewno z dobrą wiadomością.

 

Wzór podania na technika - napisać w komentarzu

 

Wiek:

Coś o sobie:

Nick z mc:

Mikrofon:

Doświadczenie:

Znajomość pluginów:

Własne pluginy:

Umiesz zakładać strone www:

Praca w grupie:

 

Kontakt Absolwenta:

 

GG:10688030

 

Lub znajdziecie mnie na skype ale podam na priv ;]]

Opublikowano

Wiek:19 lat

Coś o sobie:Lubie pomagać innym , mam 5.7 na półrocze w gimnazjum 2 lata pod rząd miałęm 6.0 , lubie poznawać ludzi.

Doświadczenie:Gram w minecraft'a od alphy, znam dużo komend , pomagam w potrzebie administracji , kiedys mialem moda na servie ale po 14 dniach dostalem admina , poniewaz wykazalem sie umiejetnosciami.

Znajomość pluginów:Dobra.

Własne pluginy:Niepamiętam , lecz kiedyś zrobiłem kilka ok.15.

Umiesz zakładać strone www:Dałbym rade, raczej.

Praca w grupie: Pomagam w potrzebie , mam ładne budowle i nigdy nie psuje budowli innych administratorów.

Mikrofon OK.

 

Wiek:19

Coś o sobie Ładnie i szybko budujek

Nick z mc:kamileks100, duzo osub sie podemnie podszywa

Mikrofon:OK

Doświadczenie:Gram w minecraft'a od alphy, znam dużo komend , pomagam w potrzebie administracji kiedys mialem moda na servie ale po 14 dniach dostalem admina , poniewaz wykazalem sie umiejetnosciami.

Praca w grupie:Pomagam w potrzebie , mam ładne budowle i nigdy nie psuje budowli innych administratorów.

Umiejętność obsługi WorldEdit oraz VoxelSniper'a: Dobra.

Save'a mapy z twoją budowlą:Podesle ci na skype moj nick na skype to wnsk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...