Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak sprawdzić ip i porty serwera


denis6300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Dzisiaj pokażę wam jak sprawdzić ip praktycznie każdego prywatnego serwera metin2.

 

1.Pobieramy ten Plik :

 

 

https://hotfile.com/dl/189948521/a5fb7eb/logininfo.py.html

 

2. Wrzycamy go do folderu z metinem i odpalamy metina(Nie przez ten plik)

 

Pokaże wam się takie coś :

 

 

http://desmond.imageshack.us/Himg254/scaled.php?server=254&filename=logd.jpg&res=landing

 

 

Ten plik serverinfo.txt jest w folderze z metinem i wygląda on tak :

 

http://desmond.imageshack.us/Himg194/scaled.php?server=194&filename=pompar.jpg&res=landing

 

Dziękuję.

 

Skan :

 

 

https://www.virustotal.com/file/df69da22c1a2c04b947acf32c8341778a58ed5feb8af17c15aaf92c11389063a/analysis/

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Jest to jakiś nowy sposób, który wymyśliłeś czy coś związanego z Kamerem? Jeśli całkowicie Twój to niezła robota, jednak nowsze serwery mają lepsze zabezpieczenia niż tylko zmiana podstawowego pongu.

Opublikowano

Jeśli nie jest tutaj znany,to raczej sam go wymyśliłem. Nie pamiętam już. Poradnik ma trochę czasu, tylko był publikowany na innych forach :D

//Mamy od tego dział.

Opublikowano

Jest to jakiś nowy sposób, który wymyśliłeś czy coś związanego z Kamerem? Jeśli całkowicie Twój to niezła robota, jednak nowsze serwery mają lepsze zabezpieczenia niż tylko zmiana podstawowego pongu.

Jaki z ciebie deb*l....

www.metin2mod.tk

zakładka''mod 2011sf '',a następnie '' jak dodać serwer''...Taki ekspert od metin2,a nie słyszał o tym sposobie.

Jeśli nie jest tutaj znany,to raczej sam go wymyśliłem. Nie pamiętam już. Poradnik ma trochę czasu, tylko był publikowany na innych forach :D

Na innych,bo tu walczą z plagiatem....

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...