Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

REKRUTACJA ON LCRAFT ZAPRASZAMY SURVIVAL+FRAKCJE


saker10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

- LCraft-

 

minimalsurvival.png

 

 

Wojny Gildi

 

IP: s108.csrv.pl:21008

Strona:Narazie w budowie

TS3: 178.217.186.86:11034

 

 

1337425554-U363900.png

 

 

PvP: ON

Biała lista: OFF

Premium: OFF

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

Sloty: 60

1337425578-U363900.png

 

[Wlasciciel]Saker

[H@]Ulam

 

 

 

Rekrutacja on:

1.nick

2.wiek

3.dlaczego ty.

4.Mikro

5.komendy 0/10

6.5Reklam serwera:

Opublikowano

1.nick: miluus331

2.wiek: 14 lat

3.dlaczego ty. Ponieważ jestem ogarniętą osobą z doświadczeniem z grą minecraft. Mogę poświęcić dużo swojego czasu na serwer. Organizował bym eventy, pomagał graczom i wyłapywał cheaterów.

4.Mikro: Mam

5.komendy 0/10: 9.5/10

6.5Reklam serwera: Zrobię, dodadkowo zaproszę kilku kumpli.

Opublikowano

Nick:Assasyn

Wiek:16

Dlaczego ty:Znam komendy ,szybko znajduje przyjaciół ,umiem ort ,komendy.Myslę ,że szybko zjednam sobie wasze zaufajnie.

Mikro:Tak

Komendy:8/10

Reklama serwera:What? ja mam ocenic waszą reklame jeśli tak 7/10 mam napisać swoją ?weście to sprecyzujcie

Opublikowano

1.nick Haq

2.wiek 15

3.dlaczego ty. Jestem ogarniety znam sie na komendach i pomoge nowym graczom

4.Mikro mam

5.komendy 8/ 10

6.5Reklam serwera: Moge zrobic

Opublikowano

1.nick:Semek

2.wiek:13

3.dlaczego ty.Lubię pomagać graczom,ogarniam to i tamto, często byłem adminem ,H@ i KidModem

4.Mikro:Zepsute

5.komendy 0/10:9,5/10

6.5Reklam serwera:Zrobie

Opublikowano

1.Nick MysterCrash

2.Wiek 14

3.Dlaczego ty?. Dlatego iż jestem graczem Minecraft'a o wysokim stażu jak i doświadczeniu. Bardzo dobrze łapię uznanie u innych graczy ponieważ z większością nich mogę porozmawiać na podobne tematy. Obecnie uczęszczam do klasy I Gimnazjum Informatyczno Matematycznego a interesuję się programowaniem w C++ oraz Lua (Amatorsko Grafiką).

4.Mikro Sprawne.

5.komendy 0/10 Szczerze to 8.5/10

6.5 Reklam serwera: Oczywiście postaram się wypromować serwer.

 

 

Pozdrawiam MysterCrash.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...