Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czysty Survival : ) [Frakcje] [50Slotów]


Cj1m

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeo.png

 

 

 

 

083.gif Adres IP: theminecraft.yfun.pl

 

083.gif Typ Serwera: Survival

 

083.gif Potwory: Tak

 

083.gif Zwierzeta: Tak

 

083.gif PvP: Za Spawnem !!!

 

083.gif Premium: Nie jestem SKKF'em

 

083.gif Sloty: 50

 

083.gif Biala Lista: Nie

 

083.gif Nether: Tak

 

 

 

Chcesz zastać moderatorem ??

Napisz w komentarzu:

 

Nick Z MC:

Wiek: Min.14lat

Posiadasz Skype: Tak/Nie

Znajomość Komend: 1-10

Od Jakiej Wersji Gracz W Minecrafta:

Opublikowano

informacjeo.png

 

 

 

 

083.gif Adres IP: theminecraft.yfun.pl

 

083.gif Typ Serwera: Survival

 

083.gif Potwory: Tak

 

083.gif Zwierzeta: Tak

 

083.gif PvP: Za Spawnem !!!

 

083.gif Premium: Nie jestem SKKF'em

 

083.gif Sloty: 50

 

083.gif Biala Lista: Nie

 

083.gif Nether: Tak

 

 

 

Chcesz zastać moderatorem ??

Napisz w komentarzu:

 

Nick Z MC:

Wiek: Min.14lat

Znajomość Komend: 1-10

Od Jakiej Wersji Gracz W Minecrafta:

 

Nick Z MC:zyzio966

Wiek: 14lat

Znajomość Komend: 9

Od Jakiej Wersji Gracz W Minecrafta: od wersji beta

 

Nick Z MC: zyzio966

Wiek: 14lat

Znajomość Komend: 9

Od Jakiej Wersji Gracz W Minecrafta: od wersji beta

Opublikowano

Nick Z MC:Ninta

Wiek: 14

Znajomość Komend: 8,5

Od Jakiej Wersji Gracz W Minecrafta:Alpahy

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Admin (Cj1m) to nie ogar, byl na serwerze hacker ktory latal i zabijal na gm Cj nie reagował a gdy zareagował nie chciał oddac mojego eq, ktore zabral tamten hacker i piszac na czacie "ADMINISTRACJA NIE ODDAJE EQ, TO JEST SURVIVAL" Ja mu na to "A na survivalu nie uzywa się hacków! po tym ten oto adm zmutował mnie na godzine. Serwer do dupy. Nie mozna liczyc na pomoc Adminów a przynajmniej tego. Kompletny nieogar. Nie wiem jak on zdołał utrzymać ten serwer. Chyba przez naiwnych idiotów którzy kupują VIPY itd. pozdro.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

michalczyk po pierwsze nie widzialem jak latal a gm nie mial bo sprawdzilem po czym go zbanowalem : ) zmutowalem cie a napisales "kurwa a na survivalu nie zuywa sie c hacków " : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...