Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Cytryn

Wiek:12

Cos o sobie:Mam skypa troche mikro mi sie zepsuło ale da sie gadać dominik.lemparty2.

Dlaczego ty:Znam word Edita i Word Qard.Buduje budowle bylem na minecraft blow top 5 samoloty.Che poznac nowych graczy i server

Do jakiej Drużyny chcesz należeć:Zółta

Opublikowano

Nick:[Nie może być wulgarny(typu kurwix, itd.)] MrBomBa

Wiek:[Przynajmniej 12 lat] 13

Cos o sobie:[Przynajmniej 2 zdania.] Lubię grać w minecrafta, Lubię Kwadratowe masakry i granie zespołowe

Dlaczego ty:[Przynajmniej 3 argumenty]Lubię grać na serwerach typu kwadratowa masakra , Nagrywam FIlmy Na YT z tego też pewnie nagramm.

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Zieloni

Opublikowano

Nick: l30Yl30Y ( L , 3 , zero ,Y ...)

Wiek: 13

Cos o sobie: Nazywam się Dawid . Mieszkam w woj. Mazowieckim ,nie daleko Ostrowi Maz.

Dlaczego ty: Posiadam skype ,świetnie działające mikro .Nie przeszedłem jeszcze mutacji... budować potrafię . Nie przeklinam itd ...

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Żółta

Opublikowano

Nick : MegaSzymonPL

 

Wiek : 12 lat prawie 13

 

Coś o sobie : Jestem ogarniętym graczem bardzo lubię grać w minecraft'a i piłke nożną .

 

Dlaczego ja : 1.Niepsuje rozgrywki innym ludzią . !

2. Umiem się dzielić itp...

3. Niewyzywam innych graczy !

 

Drużyna Obojętna !

Opublikowano

nick:invi

wiek:15

Coś o sobie:Lubię minecrafta/cod4/ogólnie gry mmorpg

Dlaczego ja?:Posiadam mikro/ts3/skype.

Drużyna obojętna

Opublikowano

Nick:ZiomXx

Wiek:13lat

Cos o sobie:bradzo lubie grac w minecraft.i w piłkę nożną.

Dlaczego ty:Jestem ogarnięty,Gdy będę grać nie bede grifować,Będę pomocny

Do jakiej Drużyny chcesz należeć:Zielonej

 

Pozdrawiam-ZiomXx

 

Bardzo chcę zabrać na twoim serwerze.

Opublikowano

Nick:bbcc200x

Wiek:12 lat

Cos o sobie:Moje Hobby to minecraft i pilka nozna

Dlaczego ty: Bo Lubie Kwadratową masakre

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Yellow

Kontakt : Skype - Sebastian.wrobel77

Opublikowano

Nick:Qsy

Wiek:15

Cos o sobie:Mam na imię Kuba , na co dzień gram w klubie piłkarskim .

Dlaczego ty:Lubię wyzwania , Mam umiejętności ninja , jestem przyjazną osobą chyba ;]

Do jakiej Drużyny chcesz należeć:Zieloni

Opublikowano

Nick: bartik246

Wiek:12 lat

Cos o sobie:[Przynajmniej 2 zdania.] Nazywam się Bartek. Lubię jeździć na rowerze.

Dlaczego ty:[Przynajmniej 3 argumenty] Jestem miły i ogarnięty. Nie griefuję. Umiem współpracować.

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Zieloni

Opublikowano

Nick:[Nie może być wulgarny(typu kurwix, itd.)] - MrLoL (Premium)

Wiek:[Przynajmniej 12 lat] 13+ Agee.

Cos o sobie:[Przynajmniej 2 zdania.] Mam na imię Sebastian mam 13 lat, jestem bardzo miłym i wyrafinowanym człowiekiem, lubie dobrze sie zabawić.

Dlaczego ty:[Przynajmniej 3 argumenty] Jestem ogarnięty, lubię servery tego typu, lubie powalczyć a zwłaszcza okrutny klimat sojuszu. :c

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Żółci

Opublikowano

Nick:youarekox

Wiek:[Przynajmniej 12 lat]:14

Cos o sobie:[Przynajmniej 2 zdania.]:Mam na imię Kacper,uwielbiam koszykówkę,dziewczyny,mange(szkicowanie). Jestem miły kulturalny słucham administacjii. I uwiebiam współpracę,nie kradnę nie trolluje nie grifuje to jestem cały ja

Dlaczego ty:[Przynajmniej 3 argumenty]nie wiem ale argumenty są troche u góry jak będzie problem mogę napisać z tym nie mam problemu zależy od administracji

Do jakiej Drużyny chcesz należeć:Obojętnie najlepiej Zieloni

Opublikowano

Nick:[Nie może być wulgarny(typu kurwix, itd.)]Gun321

Wiek:[Przynajmniej 12 lat]:14

Cos o sobie:[Przynajmniej 2 zdania.]Lubie grac w gry survival i w gry FPS,MMO. Także lubię grac w piłkę nożna.

Dlaczego ty:[Przynajmniej 3 argumenty]:1.Nie jestem dzieciakiem jak inni ze jak mnie zabija to płacze i się obrażam 2.Umiem dobrze grac 3.Współpracuje z teamem

Do jakiej Drużyny chcesz należeć:Do zielonych bo chciałbym ich wspomóc

Opublikowano

Nick:Krzysiek48

Wiek: 13

Cos o sobie: Nie jestem trolem. Lubie pomagac innym. Nie pirace gier.

Dlaczego ty: Bo jestem ogarnięty, miły, pomocny i współprauje z innymi.

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Zieloni.

Opublikowano

Podania przyklejone:

 

Nick: rozgramiacz22

Wiek: 17

Cos o sobie: Jestem ogarniętym graczem, potrafię stworzyć dobrą atmosfere, nie griefuje, nie obrażam. Mam dużą wiedze o Minecrafcie i chciałbym zagrać na serwerze taki jak ten.

Dlaczego ty: Chcę wnieść dobrą atmosfere, dam dużo humoru i jestem osobą której można zaufać.

Do jakiej Drużyny chcesz należeć: Zieloni.

 

nick:ostry

wiek:13 lat

coś o sobie: gram w minecraft 4 lata dobrze strzelam z luku, umiem budowac.

Dlaczego ty:fajny serw od kolegi słyszałem

Do jakiej drużyny chcesz należeć: żółci

 

Zbanowany

Opublikowano

Nick:Qsy

Wiek:15

Cos o sobie:Mam na imię Kuba , na co dzień gram w klubie piłkarskim .

Dlaczego ty:Lubię wyzwania , Mam umiejętności ninja , jestem przyjazną osobą chyba ;]

Do jakiej Drużyny chcesz należeć:Zieloni

Zbanowany

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...