Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RoxServerMine[RP] [Powraca] [Dedyk] [No-premium ,WL] [No-lag] [Rekrutacja ON] !


prosik321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

Prosze o zglaszanie sie pod /pmchat rOx21 [zgloszenie] lub pod nr gg 2829271

Niechce cie martwić koleś ale z twoją ortografią się niedostaniesz. zdlosic, Admnina, Mok ?!

@topic

Kiedy włączycie serwa ?

 

@topic2

Serwer dno niepolecam. Jakis gimbuz za dyche biega z x-rayem, kill aura. Admin nic nierobi. Syf przez bande dzieciaków.

 

@down

Sorka :P

yiWCsl1.png
Opublikowano

@up

Prosze o zglaszanie sie pod /pmchat rOx21 [zgloszenie] lub pod nr gg 2829271

Niechce cie martwić koleś ale z twoją ortografią się niedostaniesz. zdlosic, Admnina, Mok ?!

@topic

Kiedy włączycie serwa ?

Litera mi się pomyliłą i już od razu oceniasz moją ortografię. Wiesz co...... Może byś najpierw pomyślał a nie już ''hejtujesz" :P
mca.png
Opublikowano

Nie polecam!

 

Niby RP, a PvP-ON w kopalni, nie będę przez jakiegoś gimbazjaliste zbierał wszystkiego od nowa. Już wolę zjeść swoje gówno niż grać na tym serwerze.

Opublikowano

Nie nazwałbym tego serwera RP, administracja jest bardzo dobra, lecz efekty pracy bardzo słabe!

Serwer nie zadowala i może gracza przyciągnąć tylko na 5 minut gry.

 

Mimo to licze na poprawe, bo z tego co widze administracja ma wielkie chęci

Opublikowano

Nie polecam!

 

Niby RP, a PvP-ON w kopalni, nie będę przez jakiegoś gimbazjaliste zbierał wszystkiego od nowa. Już wolę zjeść swoje gówno niż grać na tym serwerze.

 

Okeeej ??? ;o ile ty masz lat kolego . Co do Diksura moze i masz racje poprostu chcialem zeby miasto sie rozbudowywalo razem z serwerem :) .

Opublikowano

WIEK: 17

DLACZEGO TY: Jestem sumienną i pracowitą osobą.

Ortografię mam opanowaną w 99.9%, więc nie będzie was raziło zaniedbanie języka ojczystego z mojej strony.

Głos po mutacji, więc też nie będą wam puchły uszy, gdy będziecie ze mną rozmawiać na Skype / TS.

Gdy admin mi powierzy zadanie, wykonuje je jak najlepiej mogę.

Można mi zaufać, wszystkie przekazane mi informacje potrafię zachować tylko dla siebie.

Na komendach się znam, 'magiczną' siekierką też się umiem obsługiwać.

Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera nad cziterami.

Nie jestem pobłażliwy i nie rzucam słów na wiatr.

Jak ktoś mi zajdzie za skórę od razu banuje.

Umiem budować (Nie jestem jakimś pro elo budowniczym, ale coś tam zawsze się zrobi).

KOMENDY 1/10: 9/10

SKŁADKI: Admin/Moderator jest po to, aby pomóc H@ w ogarnięciu serwera. Nie widzę więc sensu płacenia takowych składek.

STAŻ W MC: Będzie już jakieś półtora roku.

ILE CZASU MASZ NA SERWER:

 

(Zawsze jest opcja, że w tych godzinach mogę być na dworze.)

Pon.: 16.00 - 22.00

Wt.: 15.00 - 22.00

Śr.: 16.30 - 22.00

Czw.: 16.00 - 22.00

Pt.: 12.30 - 1.00

Sb.: 10.00 - 1.00

Nd.: 10.00 - 22.00

 

KONTAKT: TS3 / Skype / PW na MPCforum.

 

P.S. Jeżeli moje podanie zostało rozpatrzone, proszę o wysłanie mi Prywatnej Wiadomości (PW).

71980847649594293132.png

"Na majku, ziom targam wszystko jak tajfun
z Hawajów, to flow jest pierwszą iskrą pożaru.
Idź stąd, nie czaruj. U mnie wszystko jest nice tu.
Mam to coś, BO Twój wzrost, to moje IQ."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...