Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] SkyBlock'owa Wspólnota - Serwer dla Youtuberów - Zagraj z S0NikX ;P


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SkyBlock'owa Wspólnota

Jest to serwer z dwoma dość niewielkimi wyspami ,które zobaczycie na poniższym filmie.

Serwer został stworzony do prowadzenia SkyBlock'a przez duża ilość osób..

będzie to również test czy 20 osób da radę rozbudować 2 niewielki wyspy.

.Na serwerze jest 20 slotów i została uruchomiona Whitelista!

 

Naszym celem będzie wybudowanie miasta i domów dla każdego z serwera.

Na serwerze będę prowadzić serie filmową.. będę chodzić z kamerą i was

nagrywał na youtube mam ponad 1600 widzów więc na pewno ktoś was zobaczy.

Ludzi z serwera będę starał się reklamować jeżeli mają kanały YouTube i chcą się rozwinąć.

 

Będę się starał również o to aby inni swoją grę nagrywali by inni widzieli jak się

bawimy na naszym serwerze. Wszelkie informacje ,które nie zostały tu ujęte zostały umówione we filmie..

Zalecam obejrzeć film i zobaczyć od czego zaczniemy grę na serwerze!

 

Serwer został wykupiony na CraftServe do dnia 26 lutego

Jeżeli znajdzie się osoba ,która pomoże w opłacaniu serwera zaoferuje:

- reklamę na moim kanale YouTube

- reklamę pod każdym filmem z serwera

- dostęp do plików serwerowych itp.

 

 

 

 

 

Wzór Podania na gracza:

- Wiek:

- Mikrofon:

- (nie wymagam) Kanał YouTube:

- Dlaczego Ty ,a nie kto inny?:

- Nick w grze:

 

Wzór Podania na admina:

- Wiek

- Edycja Plików serwerowych (będziesz musiał pokazać co umiesz^^)

- teamspeak3

- Doświadczenie z dowodami ,że takowe posiadasz:

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

- Wiek: 14 Lat ( Prawie 15 )

- Mikrofon: Tak

- (nie wymagam) Kanał YouTube: Posiadam KosmoTost

- Dlaczego Ty ,a nie kto inny?: Ponieważ jestem osobą miłą i sympatyczną. Zawsze chętnie pomagam i służę radą. Jestem zabawny i mam poczucie humoru, nie wściekam się o byle co. Mam wiele zainteresowań, więc na pewno ze mną rozmowa się nie znudzi. Poza tym jestem ogarnięty i nigdy nie oszukuję, ani nie uprzykrzam nikomu gry.

- Nick w grze: KosmoTost

Opublikowano

Podanko :

 

- Wiek: 17

- Mikrofon: Posiadam

- (nie wymagam) Kanał YouTube: ViaMusic

- Dlaczego Ty ,a nie kto inny?: Ponieważ jestem ogarnięty,miły,uczynny,piszę po Polsku,odpowiedzialny. Chciałbym zagrać ze zgraną ekipą.

- Nick w grze: I_like_keys

Jeśli serwer wystartuje lub zostanę dodany proszę o powiadaomienie mnie na PW.

 

 

Mogę pomóc w sfinansowaniu serwera.

Opublikowano

- Wiek: 16

- Mikrofon: Tak

- (nie wymagam) Kanał YouTube: Nie mam :(

- Dlaczego Ty ,a nie kto inny?:Jestem osobą kreatywną pełną zapału humoru i chęci do gry. Jestem "koleżeński".Moje doświadczenie gry w MineCraft to coś koło 1,5 roku.Staram się być Fair wobec przeciwników dlatego nie grifuje i nie uprzykrzam nikomu zabawy na serwerze.

- Nick w grze: Maniok

Opublikowano

- Wiek:16

- Edycja Plików serwerowych (będziesz musiał pokazać co umiesz^^): ogarniam prawie cały silnik do gry na MC (bukkit,standard,vanillia oraz inne znane na polskim rynku) w około 2h, chyba dobry wynik tak to ogólnie znam się 8/10

- teamspeak3: tak posiadam, w razie czego mam też swój kanał na pewnym TS, w razie potrzeby podam.

- Doświadczenie z dowodami ,że takowe posiadasz: no co trzeba będzie to udowodnię.

 

P.S: Pytaj jeszcze co byś chciał wiedzieć.

____________________

 

PEACE

____________________

Opublikowano

- Wiek:

17

- Mikrofon:

Posiadam

- (nie wymagam) Kanał YouTube:

Therober3t(1 film trochę fail)

- Dlaczego Ty ,a nie kto inny?:

Posiadam bardzo dużo czasu,lubię grać z innymi ludźmi,jestem miły i lubię dobrze się bawić

- Nick w grze:The4Fun

Jeśli się dostane to napiszcie na skype lop.skin

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...