Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7][20 slotów!][NO-PREMIUM][WL] Kwadracik - serwer typu kwadratowa masakra 3 ! GORĄCO Polecam !


Kondziuszko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jesteś ogarnięty : Oczywiście, pomimo małego wieku, jestem spokojny i uczciwy.

 

Coś o sobie : Mam na imię Sebastian i mam 14 Lat. Mieszkam w Bukownie niedaleko Krakowa. Interesuję się sportem, a dokładnie siatkówką i piłką ręczną. W wolnej chwili lubię poczytać. Poza tym lubię kakao.

 

Ile grasz w minecrafta : 2,5 Roku

 

Nick : KosmoTost

 

Do jakiej drużyny chcesz należeć : Niebiescy

 

PS. Jakbyś lepszą prezentację zrobił, to może więcej osób by było :P

Opublikowano

Czy jesteś ogarnięty?- tak

Coś o sobie-jestem pomocny,uczciwy-przyjacielski:D

 

Ile grasz w minecrafta-2lata

Nick-MrMaziel2/magikornet

Do jakiej drużyny chcesz należeć. czerwoni - niebiescy MrMaziel2-czerwoni magikornet niebiescy

MrMaziel2_eune_103_5_text.png

Opublikowano

Podanie do whitelist: Czy jesteś ogarnięty?- (wiek nie jest ważny)tak Jestem

Coś o sobie-Lubie Grać w minecraft, Gram często w piłke (w ogóle poco wam to?)

Ile grasz w minecrafta-3 lata

Nick-spokim

Do jakiej drużyny chcesz należeć. Niebiescy

Nowicjusz
Opublikowano

Czy jesteś ogarnięty?- Tak, jestem ogarnięty

Coś o sobie- Jestem człowiekiem, który chciałby wraz z jakąś społecznością minecrafterów zagrać na serwerze typu KM 3, gdyż jeszcze nie miałem przyjemności zagrać na takim oto serwerze. Także mam nadzieję iż ten serwer szybko nie upadnie i nie trafią się żadni grieferzy

Ile grasz w minecraft- Tak gram w mc

Nick- KamyL

Do jakiej drużyny chcesz należeć. czerwoni

Opublikowano

Szkoda że hamchi już nie prosze o dedyka ale o non-hamchi no trudno nie zagram nie mam zaufania to tego programiku...

Można się komuś przez niego na kompa włamać

Cześć...

Opublikowano

Czy jesteś ogarnięty?- (wiek nie jest ważny)- tak

Coś o sobie- Posiadam premium. Mieszkam w Wielkopolsce

Ile grasz w minecrafta- od bety 1.3

Nick- pollor

Do jakiej drużyny chcesz należeć.- mi tam bez znaczenia w której jestem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...