Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd podczas łączenia się z serwerem u kolegi.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Dodam że mój kolega się zarejstrował na mojej stronie i wszystko było pomyślne. Port map odpalone z końcówka 100. Został dodany do hamachi, serwer odpalony, zapora wyłączona. Co jest przyczyną tego błędu? Prosze o szybka pomoc. Serwer powstał na plikach by RyKox

~ Bo liczy się skill ~


 


e01db0d6044e848cmed.png

Opublikowano

Są trzy opcje.

Albo w jego Kliencie w dalszym ciągu jest twoje IP z koń .100

Albo twój antywirus blokuje połączenia.

Albo w portmapie zostały odblokowane złe porty.

 

PS. w serwerinfo.py również zmień u kolegi IP.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Dobra to zmień w serwerinfo.py IP spakuj pliki i wyślij koledze oraz wyślij mu tego jaunchera.

 

 

snapback.pngUżytkownik Kusicielka dnia 12 luty 2012 - 09:05 napisał

 

Link :

 

 

http://www.mediafire...1mtp459xfs4a47u

 

Scan :

 

https://www.virustot...sis/1331462843/

 

Wypakuj go wcześniej na pulpit i w pliku serwerimfo.py zmień IP na swoje.

 

 

PS.Źle przeczytałem serwerinfo.py znajduje się w root

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Wiesz tak jest to możliwe ale najlepiej będzie jak będzie on miał klienta od ciebie ponieważ masz 100% pewności że on działa.

A wracając do tematu to sprawdź czy masz odblokowane wszystkie porty.

8910814572903361049127.png

Opublikowano

Takie powinieneś mieć porty po wklejeniu tego co ci dalem do pliku konfiguracyjnego i ponownym uruchomieniu portmapa"

 

80 - strona

3306 - mysql

11002 - logowanie

13000 - ch1

13001 - ch2

13099 - ch99

8910814572903361049127.png

Opublikowano

To ja się poddaje Jedyne co ja musialem zrobic jak mialem jeszcze serwa to wylaczyc zapore i antywirusa , zmienic IP w root i serwerimfo.py i juz koledzy mogli grac.

Poczekaj jeszcze moze ktos sie wypowie w tym temacie.

a koledze pisze blad podczas polaczenia z serwerem czy caly czas zostaniesz polaczony z serwerem?

8910814572903361049127.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...