Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pierwszy świat, nowa przygoda.


Refilu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich użytkowników MPCForum !, postanowiłem wrócić do Terrari, dawno nie grałem a jak to uruchomiłem to ogarną mnie taki sentyment że po prostu chce się grać. Więc proszę o wybór jaki polecacie wziąć rozmiar światu na 1 świat do budowania itd, oczywiście zrobię kilka nowych światów wydobywczych na Small, bo mam dylemat ;_;.

 

Oczywiście za ciekawe pomysły co mógł bym tam zrobić nagradzam +.

 

Opublikowano

Ja preferuję małe światy gdyż nie trzeba 10 minut lecieć na koniec mapy. Ale jeśli chodzi tylko i wyłącznie o budowanie to large bo można budować gigantyczne budowle. A jeśli chodzi o pomysły na budowle polecam to:

 

http://www.terrariaonline.com/threads/show-us-your-base-of-operations.3848/

 

Jak niektóre widzę to aż mózg rozwala.

Opublikowano

Na large są lagi jak jest słaby net.

Mi przy uploadzie 1mb/s nie lagowalo przy 4 osobach :P

Opublikowano

Ja tam uważam, że large jest najlepszy. Więcej można znaleźć. Wybudujesz sobie "autostradę" i śmigasz z hermeskami z jednego końca mapy na drugi.

Ahój. ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...