Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Patrykusss vs. Móraż


Patrykusss321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Patrykusss

Wyzwany: Móraż, DJ.CHejter

Wstawienie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Daj temat, najlepiej jakiś życiowy..

Notatka: ZACZYNASZ!(Pewnie tekstu nie oddasz)... 16w.

Opublikowano

Siedzisz sam w domu, samotność i pustka,

kolejna otwiera się browaru puszka,

zaczynasz myśleć, dlaczego sam jesteś całe życie?

nie jesteś złym człowiekiem, płytę odpalasz po płycie,

by przestać myśleć o swym gównianym życiu,

kochasz tą dziewczynę? powiedz jej to, idź już!

nie powiesz jej, będzie żałował do końca żywotu,

poznasz kolejną też będziesz się bał odrzutu?

przecież nie można całe życie żyć samotnie,

poduszka od płaczu mokra dożywotnie,

przestań chłopie, idź, nie wstydź się,

bo resztę życia będziesz miał be,

życie będziesz miał bardzo ciężkie,

brak żony. brak cieszenia się dzieckiem,

a więc wstań, za nim ktoś inny ją wybierze,

nikt nie chcę spędzić samotnie życia przecież!

 

Trochę o mojej obecnej sytuacji życiowej. Jedziesz.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Ciemne pomieszczenie, jeden pokój, jedno okno

Mam spokój, ale więdnie mi serce przez tę samotność

W okół, piękne miejsce na jakąś osobę - to okropność

Wstaje idę setny raz po wode - monotonność

Wspominam stare dzieje, kiedy byli przyjaciele

Ci prawdziwi, bo fałszywy dla mnie nie istnieje

Dziwi mnie ciągle fakt, że ich głos jeszcze słysze

Jak mówili, kasy brak i muszą wyjechać za granice

Zostałem sam, ona też siedzi mi w głowie

Ale nie jest mi jej żal, bo leciała na pieniądze

Te samotne chwile okropne, są najgorsze

Już drugi rok, kolejna noc, zasnąć nie mogę

Idę znowu po wodę, zostało mi tylko tyle

Pusta lodówka, od miesiąca wodą się żywię

Brzydzę się jedzeniem, jak i całą ludzkością

Biorę w rekę żyletkę, głębokie cięcie, kończe ze sobą

Opublikowano

Móraż - kozak przekaz. Olbrzymie propsy.

Patrykusss - ładne pętle, technicznie zajebiście, ale nie ogarniam tego:

Już drugi rok, kolejna noc, zasnąć nie mogę

2 lata nie śpisz? I chodzisz po wodę do sklepu? Że kranówy nie masz? ;x

Wiem że wiesz, że piszę to bo się czepiam i wiem o co Ci chodzi, ale wiesz, czepiam się żeby Ci pomóc.

 

Głos na Móraża za Przekaz.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Możemy walnąć bitwę w 3 ? Jk coś ten sam temat .

Jak jakiś opiekun działu się zgodzi to tak ;D

 

Btw. tu będzie tekst...

 

Na pw mu napisałem, że możecie walnąć we trzech pojedynek.

Widocznie jeszcze nie przeczytał.

Na razie niech skończy się ten aktualny , później możecie walczyć we 3, 4 a nawet 15 :P

 

Oby dwa teksty oddane, można głosować .

 

Mój głos oddaję na Móraża.

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Móraż - kozak przekaz. Olbrzymie propsy.

Patrykusss - ładne pętle, technicznie zajebiście, ale nie ogarniam tego:

 

2 lata nie śpisz? I chodzisz po wodę do sklepu? Że kranówy nie masz? ;x

Wiem że wiesz, że piszę to bo się czepiam i wiem o co Ci chodzi, ale wiesz, czepiam się żeby Ci pomóc.

 

Głos na Móraża za Przekaz.

 

Dzięki :D, wiem muszę poprawić nastawienie do rymów... Bo mam problemy wrzucić to co myślę w wersy, aby ładnie się składało technicznie. :) Ćwiczyć i ćwiczyć :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...