Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy idzie zarobić na stworzeniu serwera ?


eXu

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Witojcie !

Mam pytanie, a zarazem propozycję ;)

Nie prowadziłem nigdy tak na prawdę serwera metin2.

Miałem małe dobytki chmachi i chwilowego vps'a.

 

Zarabiam na PPA(jeżeli ktoś nie wie co to - nie pytać).

Zarabiam troche groszy, ale chciałbym w coś zainwestować.

Myślałem serwerze metin2.

Tak więc pytam osób, które miał z tym styczność.

 

Idzie na tym zarobić ?

Opublikowano

Witojcie !

Mam pytanie, a zarazem propozycję ;)

Nie prowadziłem nigdy tak na prawdę serwera metin2.

Miałem małe dobytki chmachi i chwilowego vps'a.

 

Zarabiam na PPA(jeżeli ktoś nie wie co to - nie pytać).

Zarabiam troche groszy, ale chciałbym w coś zainwestować.

Myślałem serwerze metin2.

Tak więc pytam osób, które miał z tym styczność.

 

Idzie na tym zarobić ?

 

Dobry serwer, na ktorym graja ludzie i IS jest dobrze ustawiony, to pewnie ze idzie ;)

Opublikowano

Zarobek z IS na przeciętnym serwerze prawie w pełni idzie na opłacenie serwera. Początki są najtrudniejsze. Jeśli serwer się rozwinie - zarobek będzie ale nie duży. Zwłaszcza, że ostatnio zwiększyły się ataki ddos.

Specjalista
Opublikowano

Rozumiem.

Tylko jakie dla was są te stawki "drobne", "spore" ?

Ktoś z doświadczenia, bądź praktyki coś się orjętuje ?

Opublikowano

Drobne stawki to takie za które ledwo można opłacić serwer ( a czasami trzeba dołożyć ) . Jak wszystko by ci się udało i serwer byłby dopracowany to zarabiałbyś .

Opublikowano

Zarobić można na wiele sposobów, postawienie dobrego serwer M2 to jeden z nich. Możesz wprowadzić rejestrację płatną 3 zł, tylko jest pytanie.. czy graczom będzie opłacało się grać ;-)

Opublikowano

Jeżeli postawisz bez bugów serwer i z rozwagą dodasz itemy do isa to tak będziesz miał zysk tylko nie dawaj dosłownie wszystkiego do IS'a.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...