Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co zrobić jak na modzie nie widze tych rzeczy co są na cliencie.


Bassle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam moda, oraz clienta, co mam zrobić, jakie pliki skopiować czy coś? Żeby widzieć zbroje, moby, itemy na modzie?

 

Proszę o szybką odpowiedź

Pirze poprafnie po polskiemó

Opublikowano

Najlepiej jak masz clienta oryginalnego zaznacz w nim wszystkie pliki oprócz locale_pl i root podmień je w pack w cliencie z modem

Potem rozpakuj locale_pl weź z niego item_proto i item_list podmień to w folderze mod który jest w głównym katalogu z clientem

Rozpakuj jeszcze root i weź z niego atlasinfo oraz npclist i podmień to też w folderze mod

Opublikowano

No To wejdź do folderu pack Clienta tego servera zaznacz wszystkie pliki oprócz locale_pl.epk , locale_pl.eix , root.epk , root.eix

Wejdź do folderu pack clienta gdzie masz moda podmień tam te wszystkie pliki.

Daj mi te pliki root i locale_pl to zrobię Ci resztę...

Opublikowano

http://speedy.sh/8RjF2/mod.rar
https://www.virustotal.com/file/dd63835a5c734179234973db201c734e8f48322a96e6469aceb21a81f619369d/analysis/1358616335/

 

Jak podmienisz te pliki będziesz już wszystko widział

Podmień ten cały folder w głównym katalogu clienta z modem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...