Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy polecacie tą karte graficzną


supaplex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tej cenie ? Do dupy jak nie wiem. Weź lepiej używaną HD5850 lub 5870, wydajność 2x większa od tego co podałeś ;f

 

http://allegro.pl/karty-graficzne-pci-e-amd-radeon-13023?a_text_i%5B7074%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B7074%5D%5B1%5D=&a_text_i%5B7154%5D%5B0%5D=&a_text_i%5B7154%5D%5B1%5D=&buy=5&distance=1&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&offer_type=1&city=&postcode=&price_from=400&price_to=500&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

 

@EDIT

 

wlasnie, podaj zasilacz i reszte sprzetu ;f

Opublikowano

Co do tej karty 5850 to sa potrzebne 2 wejscia 6 pinowe a ja mam jedno wolne, ponieważ jedno wchodzi do płyty głównej, jaki więc polecacie zasilacz do tej karty.

The-West-468x60_pl_PL.jpg

 

Opublikowano

Aaa podałeś już zasilacz (corsair VS 550W)

 

Ma on 2x 6+2 pinowe wtyczki więc jest dobry.

 

http://allegro.pl/hd5850-sapphire-xtreme-1gb-gddr5-gwarancja-dx11-i2952422162.html

 

Ta karta też git, jak chcesz to ją bierz

Opublikowano

jak dopiero masz go kupić to lepiej zmienić na coś lepszego np. Thermaltake SMART 530W lub SIlentiumPC Deus 500W, ale nie kupuj na allegro tylko morele.net lub techplanet.pl, duzo taniej wyjdzie za wysylke jak i przedmioty

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...