Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[New] [Hot] RPG+ Frakcje + Surv ! Otwawcie ! [50S] ! ! ! !


kokkiller5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
minimalsurvival.png

 

 

{Wojny Gildi+RPG!!!!!!!!!!!!!!!!!,,,!}

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

 

TS3: 178.217.186.86:11034

 

 

MEGA NAGRODY

1337425554-U363900.png

PvP: ON

Biała lista: OFF

Premium: OFF

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

Sloty: 50 Za 1 tyg 80 !

,,

1337425578-U363900.png

[Wlasciciel]ManyMany

Chcialbym dodac, ze kazdy z nich ma ponad 16lat,

jest online praktycznie 24/7,

chetnie odpowie na kazde pytania.

 

1337425590-U363900.png,,

Chcialbym zaprosic wszystkich na nowo otwarty

serwer !!

Ogarnięte pluginy !

 

Wkrótce : TS3 500 S Strona www Powiększenie slotów +40 !

 

GG właściciela : 40199999

 

Na

serwerze wprowadzony zostal drop diaxow ze stona Czyli anty cheat !

 

Serdecznie zapraszam wszystkich oraz prosze o opinie i uwagi.

Chcialbym dodac ze

serwer dopiero wystartowal wiec prosze o wyrozumiałość.

 

 

 

Rekrutacja on!

 

Wzór!:

 

Nick:

 

Wiek!:

 

Mikro!:

 

Masz TS3?:

 

Kontakt Skype/GG:

 

Dlaczego ty ?:

 

 

Składania proszę składać w komentarzach !!!!!

Opublikowano

Nick: xWonter

 

 

Wiek!: 17 lat

 

 

Mikro!: Tak

 

 

Masz TS3?: Tak

 

 

Kontakt Skype: Mam [Moge ci podać ale nie tu.]/GG: Brak

Dlaczegoja Ja?: Uważam że nadaje się na Moderatora.Komendy znam wystarczająco by spęłniać rolę Moderatora.W minecrafta gram od kilku lat i na kilku serwerach miałem Moda ale też adma.Jestem pewien ze poradze sobie w roli Moderatora i będę pomagał innym graczom.

Opublikowano

Nick: FaNaTyK

 

 

Wiek!: 16

 

 

Mikro!: Posiadam

 

 

Masz TS3?: Tak

 

 

Kontakt Skype/GG: wojtekj369 [skype]

 

 

Dlaczego ty ?: Bo jestem dobry w tym, więcej na TS Ci powiem jak będziesz chciał.

mca.png

Opublikowano

Nick: Kacperkiewicz

 

 

Wiek: 16

 

 

Mikro!: Tak

 

 

Masz TS3?: Oczywiście, bez tego nie ma gry !

 

 

Kontakt Skype/GG: GG - 37283131

 

 

Dlaczego ty ?: Sądzę że nadaję się do tej posady - admina. Dlaczego ? Ponieważ znam większość komend, jeśli paru jakimś cudem nie znam to co to za problem wejść w wyszukiwarkę lub YouTube i się ich nauczyć ? W Minecrafta gram od ponad 2,5 roku, dlatego myślę że znam go bardzo dobrze. Jestem miły i pomocny, potrafię się dogadać z ludźmi, potrafię również grać zespołowo. Nie sprawiam problemów. Miałem kilka razy posadę Admina oraz Moderatora na kilku innych serwerach teraz nie pamiętam ich nazw. Jeśli byście chcieli się o mnie czegoś dowiedzieć piszcie śmiało na GG.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...