Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy/Otwarcie serwer/a ! Survival +RPG+Wojny Gildi! REKRUTACJA ON!


kokkiller5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
minimalsurvival.png

 

 

Wojny Gildi+ RPG!!!!!

 

 

IP: spo.owncraft.pl:25996 lub takakocraft.gomc.pl

 

Strona:Narazie w budowie

 

TS3: 178.217.186.86:11034

 

 

MEGA NAGRODY

1337425554-U363900.png

PvP: ON

Biała lista: OFF

Premium: OFF

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

Sloty: 50 Za 1 tyg 80 !

 

1337425578-U363900.png

[Wlasciciel]ManyMany

Chcialbym dodac, ze kazdy z nich ma ponad 16lat,

jest online praktycznie 24/7,

chetnie odpowie na kazde pytania.

 

1337425590-U363900.png

Chcialbym zaprosic wszystkich na nowo otwarty

serwer !!

Ogarnięte pluginy !

 

GG właściciela : 40199999

 

Na

serwerze wprowadzony zostal drop diaxow ze stona Czyli anty cheat !

 

Serdecznie zapraszam wszystkich oraz prosze o opinie i uwagi.

Chcialbym dodac ze

serwer dopiero wystartowal wiec prosze o wyrozumiałość.

 

 

 

Rekrutacja on!

 

Wzór!:

 

Nick:

 

Wiek:

 

Mikro!:

 

Masz TS3?:

 

Kontakt Skype/GG:

 

Dlaczego ty ?:

 

 

Składania proszę składać w komentarzach !!!!!

Opublikowano

Nick:kaka

 

 

Wiek:16lat

 

 

Mikro!:Posiadam

 

 

Masz TS3?:Posiadam

 

 

Kontakt Skype/GG:To i To posiadam

 

 

Dlaczego ty ?:Poniewaz jestem osoba kulturalna i ogarnieta, lubie pomagac innym i znam sie dobrze na komendach.

Opublikowano

Wszedłem na chwilę, nie polecam pierwsze wrażenie naprawdę słabe, a jeszcze przy jakiejś tam śmierci było "X rozpierdoliło od srania" na początku jest "X dołączył do zajebistej gry" przy banie "X został wypierdolony z serwera" To są jakieś niedowartościowane dzieci co muszą przeklinać by podbić swoje ego chyba... Raz przeklnąć okej ale żeby wulgaryzmy były rzucane częściej niż normalne słowa? Współczuję...

 

NIE POLECAM

polaku3.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...