Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Najlepszy serwer dedykowany jaki by Wam odpowiadał


GutexPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Posiadam dużo wolnego czasu , chęci i jestem informatykiem!

 

Pytanie kieruje do WAS :

Uwaga! Jaki byłby WASZ serwer który byście lubili i grali w dużej ilości? Co byście dodali, co byście rozwiązali, etc.

Interesuje mnie postawienie NORMALNEGO Dedyka:

Myślę aktualnie nad

- Hardem typu PL (Chodzi o PL za czasów świetności - Max Stal , Bojowy ETC. Dla mnie metin wtedy MIAŁ NAJLEPSZE chwile)

- 4funem - 250 LVL, Mapy co 10 - 15 lvli do expienia, Tutaj chodziłoby mi o ILOŚĆ itemków i map :) I jakbyście go widzieli

- Medium typu 150 lvl, z mniejszą ilością itemów jak na 4funie - NA 4 funie planuje co 5 lvli - 10 bron, tutaj będzie co... 15 lvli.

 

 

 

Dodam odrazu - IS BĘDZIE , lecz nie będzie on wymagany do bycia najlepszym! (Chodzi o to by zebrać chociaż 50% na opłate dedyka - Reszte sam dopłace :) )

Nie wprowadze płatnej rejestracji - Bez sensu, na tych serwerach byłoby TYLE, że Ci co kożystają z IS, mają łatwiej, ale gdy gracz bez IS spędzi troszke więcej czasu, bez problemu będzie mógł pokonać gracza który jednak korzystał z ISa :)

Is nie będzie DROGI, Za SMS za 11.07 będzie można kupić PAKIET na 15 dni - (Exp, Drop i 2x Yang) [Nie chce Was wykorzystywać wkońcu, zależy mi na graczach nie na kasie - Nie musze na tym zarabiać:), chodzi tylko o utrzymanie serwera ]

 

Dalej - Serwer by zawierał nowości etc. Nie będzie tak, że jeden 99 lvl dostanie HWANGA bo wbił najszybciej. Hwang będzie ale dop na wbiciu MAX lvla za Questa jakiego napisałem ( Queścik prosty , będie trzeba przynieść 10 pieczęci smoka)

 

Co mam gotowe - Właściwie to NIC. Chce usłyszeć WASZE pomysły - Na WSZYSTKO

Chce dla Was jak najlepiej, byście grali. Bo niestety ostatnio grałem na jednym serwerze no i NIESTETY - Gildia się posypała, przyjaciele się rozeszli po serwerach - A to niestety często kończy się niemiłymi rzeczami.

 

Zapraszam WAS do wypowiedzi. Przewiduje do lutego zapisać Wasze pomysły i w ferie gdy będę miał przerwe od ciągłych egzaminów, zabiore się za wszystko.

 

Do Dyspozycji mam : Grafika, Programiste, Specialiste od zabezpieczeń i baz danych (ja :) )

 

Proszę ; Nie wysyłajcie linków do GOTOWCÓW - Jestem samodzielny i wole zrobić coś sam, ale jak nie wyjdzie, będę zmuszony znaleść coś :)

 

 

Chciałbym by wyglądało TAK

A(czyli Hard) - i pomysł

B(czyli 4fun) - Pomysł

C(czyli medium ) - pomysł

 

 

 

ZAPRASZAM

 

Ps. SERWER NAPEWNO NIE UPADNIE DO DDOSIE - Jestem zbyt ambitny na to!

 

Ps2 nie będe poszukiwał GMa mówie odrazu :) Tylko opiekunów forum :)

43242342423.jpg]
Opublikowano

Witam!

Posiadam dużo wolnego czasu , chęci i jestem informatykiem!

 

Pytanie kieruje do WAS :

Uwaga! Jaki byłby WASZ serwer który byście lubili i grali w dużej ilości? Co byście dodali, co byście rozwiązali, etc.

Interesuje mnie postawienie NORMALNEGO Dedyka:

Myślę aktualnie nad

- Hardem typu PL (Chodzi o PL za czasów świetności - Max Stal , Bojowy ETC. Dla mnie metin wtedy MIAŁ NAJLEPSZE chwile)

- 4funem - 250 LVL, Mapy co 10 - 15 lvli do expienia, Tutaj chodziłoby mi o ILOŚĆ itemków i map :) I jakbyście go widzieli

- Medium typu 150 lvl, z mniejszą ilością itemów jak na 4funie - NA 4 funie planuje co 5 lvli - 10 bron, tutaj będzie co... 15 lvli.

 

 

 

Dodam odrazu - IS BĘDZIE , lecz nie będzie on wymagany do bycia najlepszym! (Chodzi o to by zebrać chociaż 50% na opłate dedyka - Reszte sam dopłace :) )

Nie wprowadze płatnej rejestracji - Bez sensu, na tych serwerach byłoby TYLE, że Ci co kożystają z IS, mają łatwiej, ale gdy gracz bez IS spędzi troszke więcej czasu, bez problemu będzie mógł pokonać gracza który jednak korzystał z ISa :)

Is nie będzie DROGI, Za SMS za 11.07 będzie można kupić PAKIET na 15 dni - (Exp, Drop i 2x Yang) [Nie chce Was wykorzystywać wkońcu, zależy mi na graczach nie na kasie - Nie musze na tym zarabiać:), chodzi tylko o utrzymanie serwera ]

 

Dalej - Serwer by zawierał nowości etc. Nie będzie tak, że jeden 99 lvl dostanie HWANGA bo wbił najszybciej. Hwang będzie ale dop na wbiciu MAX lvla za Questa jakiego napisałem ( Queścik prosty , będie trzeba przynieść 10 pieczęci smoka)

 

Co mam gotowe - Właściwie to NIC. Chce usłyszeć WASZE pomysły - Na WSZYSTKO

Chce dla Was jak najlepiej, byście grali. Bo niestety ostatnio grałem na jednym serwerze no i NIESTETY - Gildia się posypała, przyjaciele się rozeszli po serwerach - A to niestety często kończy się niemiłymi rzeczami.

 

Zapraszam WAS do wypowiedzi. Przewiduje do lutego zapisać Wasze pomysły i w ferie gdy będę miał przerwe od ciągłych egzaminów, zabiore się za wszystko.

 

Do Dyspozycji mam : Grafika, Programiste, Specialiste od zabezpieczeń i baz danych (ja :) )

 

Proszę ; Nie wysyłajcie linków do GOTOWCÓW - Jestem samodzielny i wole zrobić coś sam, ale jak nie wyjdzie, będę zmuszony znaleść coś :)

 

 

Chciałbym by wyglądało TAK

A(czyli Hard) - i pomysł

B(czyli 4fun) - Pomysł

C(czyli medium ) - pomysł

 

 

 

ZAPRASZAM

 

Ps. SERWER NAPEWNO NIE UPADNIE DO DDOSIE - Jestem zbyt ambitny na to!

 

Ps2 nie będe poszukiwał GMa mówie odrazu :) Tylko opiekunów forum :)

 

Teraz się zrobiło strasznie dużo hardów, co myślę że by nie wypaliło. Myślę, że na teraz to odpowiadał by medium. Myślę, że jeśli serwer byłby dobry to grało by sporo osób :)

Opublikowano

W sumie to najlepiej kategorie B.

Żeby chodziło w sumie o wbicie 250 i pvp :P

 

Ale żeby epiki było dość trudno zrobić ;)

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Zrób coś typu balmora/tiveria taka sama stabilność jak tiveria częste eventy jak na balmorze max 99lvl eq takie jak jest na pl teraz i serwer będzie super troszkę nowości dodasz i masz ponad 1k graczy na luzie.

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

moim zdaniem najlepszy bylby serwer typu medium. Teraz jest naprawde sporo hardow a wiele osob szuka serwera tylko dla zabawy. Na medium mysle ze do 150 lvl to kilka nowych map-expowisk, kilka dungeonow, jakas mapa z bosem na ktorego mozna isc solo z dobrym eq, nie powinno byc 6i7 bonu poniewaz to naprawde odpycha wielu graczy, klasy powinny byc zbalansowane tak aby nie bylo jednej klasie latwiej w expie albo w pvp, bonusy do statystyk w itemach powinny byc tej samej wartosci np 12 zrecznosci i 12 inta. Jezeli chodzi o system ulepszen to mysle ze tak bron co 10-15 lvl i tak samo zbroja to w zupelnosci wystarczajaco wiele itemow. Radze zablokowac 1 pasek w eq tak aby wgl nie byl do uzytku poniewaz wiele osob kreci eq na /bs . Co do skilii hmm nie moga byc od razu dostepne na P ale nie moze tez byc tak ze skille czytac sie bedzie w kolko. Dalej 6 skila nie powinno byc moim zdaniem bo jednak mental mialby duzo silnych skili ofensywnych, kon na start moglby byc bojowy i zeby zrobic militara trzeba podropic medale i przeczytac bo te misje sa naprawde zenujace. I pamietaj najwazniejszy jest balans postaci, nie moze byc tak ze wp wbijesz lvl bez problemu a archerem czy healerem bedziesz meczyc sie pol roku, to samo dotyczy pvp. Mysle ze wszystkie kwestie poruszylem i na takim serwerze napewno bym pogral.

45179002195106997557.png

Opublikowano

up'y???

 

Kurwa dział prezentacje 1 strona -> Same hardy i mediumy oprócz 1(lub 2) STARYCH 4fun...

 

propo B -> Coś na wzór yt2game.

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

4fun ! Taki, że łatwo zdobyć ulepszacze na itemki, łatwo to nie że drop podczas expa ulepszaczy tylko np. za berana taki drop, że wystarczy na zrobienie epika. Bony troszkę większe, żeby można było walnąć luzem 300k 15 levelowi. Ogółem dobry 4funn.

skpUo.png

Specjalista
Opublikowano

B(ale żeby to nie był całkiem 4fun tylko też żeby się troszeczkę namęczyć zanim się osiągnie max eq itp) - , max lvl 250-255 , staty max 125 , bronie nie co 5-10lvl-i tylko max z 5 epików przerabiało by się je z broni na 65 lvl , zbroje też max 5 epików robiło by się ze stalki i żeby te zbroje były jakieś nowe nie jakieś złote hw srebrne itp bo to już nudne jest ,biżuteria z 4 przeróbki by wystarczyły z jakimiś ciekawymi bonami wbudowanymi , jakieś nowe misje u biologa + jakieś od innych np , żeby wszystkie ulepszacze można by było zdobyć w grze ( w is też mogą być by niektórzy kasę maja nie chce się dropić to kupują :D) nowe mapy , 100 lvl 130 lvl 180 lvl i 225 lvl (Tyle w zupełności by wystarczyło) dodanie : Katakumby , Lodowy wymiar , Loch pająków v3 , (coś w tym stylu) BRAK W 6-7 NA KLASY!!!) TYLKO DO EXPA :D

Jest mało takich fajnych dopracowanych serwerów Easy/4fun brakuje takich :) Sam gdy by mi sprzęt na to pozwalał zrobił bym jakiś tak pożądany bo teraz to same hardy wychodzą a to już naprawdę nudne jest :)

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Nie wiem jak wam ale mi sie grało najlepiej na Venise.pl fajny to byl serwer i proponowal bym cos w tym stylu :) epiki tj: bizu jedno przerobienie w tym, ze to by bylo z nieb na jakies na 90 lv i tak kolce z nieb dla sura szaman i ebo dla woj ninja do tego tarcze proponuje tylko na 61 + z kazdej ta sama na 90 z defem do expa co z 6/7? Tak maja byc swietna sprawa niech leca z metkow od 55 lv ale nie piszcie o tym niech kazdy odkryje to i niech bedzie bony do expa + staty bez klasowego :) bronie hwangi: bronie przerabiane niech bd ale kazda przerobka niech bd na 75 lv mimo tego, ze ludzi sporo lubi grac na topke jest tez spora liczba ludzi ktorzy graja po to by miec maly lv i bic takich z wiekrzymi :) do tego proponuje bronie do 5 przerobien maks i to na 75 oczywiscie z sr um po czym jedna na 120 i ostatnia na 150 zrob dwa krolestwa czerwone zielone nowe m1 2 mapki do expa maks 150 system petow, ale drop niech bd z jakiegos bosa eventowego + z OX + Wierzchowce na poczatek wybieramy jakiego chcemy po czym go przerabiamy co np 50-80-90-120 niech ma bony do expa typu potwory wartość i hp i z kazdym przerobieniem niech rośnie to o coś tam we własnym(i niech daje nam misje jakis czlowiek typu stajeny po wbiciu danego lv)

Opublikowano

dobrze rozwieniety 4fun, cos jak xenox, tylko z mniejszą, dopasowaną do siebie iloscią itemów

na takim serwie yangi nie powinny miec znaczenia, kupowac mozna itemami, zamianą

czyli kasa jak na pl, lecz wszystko inne zmienione

Opublikowano

4Fun / Easy . Itemków nie za dużo . Ja bym dodał nw 10 . Biżu : smoka -> jakies tam -> jakies tam . Exp przyjemny ( nawet niedzielny gracz powinien łatwo wbic 150 lv ) . Ulepszacze tylko na epiki , ktore mozna szybko zdobyc z mobów. Tak ja widzę idealny serwer dla mojej 10 osobowej ekipy ;D

Opublikowano

Mysłe że hard będzie odpowiedni z powodów że 4Fun i Medium :

- szybko sie nudzą

- na takich serwerach zbierają sie same dzieci i nie chce sie grac

- no i za łatwo :)

Wiele ludzi szuka ogarniętego serwera HARD gdzie można sobie pograć i miło spędzić czas

Fajnie by było jak by ten serwer byl zrobiony pod Tavia.eu ten serwer mi sie podobał truche ludzi tam gralo tylko Admin nie ogarniety i wiekszość

ludzi poszlo za przeproszeniem w chuj m.i. Ja

Myśle ze ty podołał byś nad tym, skoro piszesz ze jestes ambitny

Wiec głosuje na hard ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...