Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwery typu zombies.nu (czyli zmodyfikowane wersje DayZ) a NO-CD


Head_Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

 

Posiadam oryginalną wersję gry ArmA2 i ArmA2OA i gram w DayZero (zombies.nu), czyli delikatnie zmodyfikowanym DayZ.

 

Chcę zachęcić znajomych do grania w DayZ, ale wiadomo, że nie opłaca się kupować w tej chwili ArmA, skoro lada chwila wychodzi wersja Standalone.

 

Czy oni, mając wersje NO-CD, będą mogli grac na serwerze tego typu?

 

Czy mogę grać z oryginalną wersją na serwerach NO-CD? (bardziej na tej odpowiedzi mi zależy ;) )

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Czy mogę grać z oryginalną wersją na serwerach NO-CD?

Tak ale mogą ci ukraść keya

 

Czy oni, mając wersje NO-CD, będą mogli grac na serwerze tego typu?

Tak

 

W jaki sposób mogą to zrobić na takich serwerach?

Na to pytanie ci nie odpowiem bo nie wiem, ale wiem, że się da.

Po co mi to? Zawsze ktoś to usuwa! -.-

Opublikowano

"Tak ale mogą ci ukraść keya"

 

Uh, szczerze mnie to trochę zaniepokoiło.

 

W jaki sposób mogą to zrobić na takich serwerach?

 

Lada chwila? Rocket powiedział, że nie gwarantuje, że gra wyjdzie przed kwietniem :|

jqeuR.png

Opublikowano

Witam !

 

 

 

Chcę zachęcić znajomych do grania w DayZ, ale wiadomo, że nie opłaca się kupować w tej chwili ArmA, skoro lada chwila wychodzi wersja Standalone.

 

 

Pozdrawiam

 

Nie pomyliły mi się, to ty powinieneś czytać co wypisujesz.

 

 

Btw. odradzam gry na serwerach NOCD bo mogą wykraść keya, albo podniesiesz cziterski przedmiot (zrespiony przez cheatera) i dostaniesz global bana. Znajomy miał taką sytuację.

jqeuR.png

Opublikowano

Nie pomyliły mi się, to ty powinieneś czytać co wypisujesz.

Skoro starasz się być złośliwy, cytuj to, na co odpowiadasz i udzielaj (a nie powielaj) odpowiedzi na zadane w topicu pytania:

 

"Tak ale mogą ci ukraść keya"

[...]

W jaki sposób mogą to zrobić na takich serwerach?

 

Btw. odradzam gry na serwerach NOCD bo mogą wykraść keya[...]

Ponawiam: Jak?

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...