Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WitherLand][1.4.6] [24/7][NON-PREMIUM] [SURVIVAL+FRAKCJE] [30 SLOTÓW] ZAPRASZAM!


Razor1989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

post-562587-0-95487200-1358524757.jpeg

post-562587-0-56254100-1358524851.png

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifAdres IP:f1.owncraft.pl:6278

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifTyp serwera:Survival/Frakcje

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifPotwory:Tak

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifZwierzeta:Tak

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifPvP:Tak

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifPremium:Nie

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifSloty:30 (bedzie wiecej)

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifBiala Lista:Nie

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifNether:Tak

 

post-562587-0-99091900-1358524870.gifStatus:post-562587-0-76747600-1358525374.png

 

post-562587-0-70430600-1358525422.png

 

[Wlasciciel]radeksame

[Wlasciciel]Visual

[HeadAdmin]MrBlack

[Moderator]Sherku

 

 

post-562587-0-35812000-1358525599.png

 

Chcielibyśmy serdecznie wszystkich zaprosić na serwer WitherLand!

Na serwerze jest wgrany texture pack który umili wam gre na naszym serwerze :).U nas napewno wam sie nie bedzie nudzić....

Jest to nowy serwer,nowa mapa,nowi gracze oraz nowa strona lecz aby mieć adres strony należy wejść na serwer ponieważ nie wolno reklamować stron na mpcforum :)

 

 

WIĘC ZAPRASZAM WSZYSTKICH SKOCZCIE DO SWIATA WITHERLAND I ZACZNIJCIE NOWĄ PRZYGODE,TWÓRZ GILDIE I RAZEM Z SWOIM ZESPOŁEM PODEJMUJ INNE ZAMKI!

 

post-562587-0-99225900-1358526254.jpeg

 

ZAPRASZAMY ! :)

Opublikowano

@refresh

 

Serwer pożalowania godny, nic ciekawego nie ma.

 

ODRADZAM WCHODZENIE!

yyy człowieku wiesz co ty teraz mówisz... ty wchodzisz na serwer i mówisz do mnie Daj mi itemy albo nie bede grać... Och szkoda mi takich .... a teraz jeszcze takie głupoty na forum piszesz ....
Opublikowano

odezwał sie hejter, pokaż ss kiedy coś takiego pisałem.

 

Pytałem się: "Co masz abym tu został" chodziło mi co masz ciekawego na serwerze co spowodowałoby żebym u Ciebie został. Wyjaśniłem też to na serwerze, więc nie wmawiaj mi czegoć czego nie zrobiłem.

 

Jako, że admin jest jakiś nie ten-teges, i nie potrafi zareklamować serwera i zachęcić do grania na nim - powtarzam:

 

ODRADZAM WCHODZENIE!

Opublikowano

@ref

 

odezwał sie hejter, pokaż ss kiedy coś takiego pisałem.

 

Pytałem się: "Co masz abym tu został" chodziło mi co masz ciekawego na serwerze co spowodowałoby żebym u Ciebie został. Wyjaśniłem też to na serwerze, więc nie wmawiaj mi czegoć czego nie zrobiłem.

 

Jako, że admin jest jakiś nie ten-teges, i nie potrafi zareklamować serwera i zachęcić do grania na nim - powtarzam:

 

ODRADZAM WCHODZENIE!

dobra wiesz co nie nazywaj mnie jakims "hejterem" a tak wogóle to pisałeś tak .... :)
Opublikowano

Nie Oplaca sie grac Pomogalem tam jako admin

rozkrecilem ten serwer i po jakims czasie dostalem bana wiec

zalosny serwer spawn jest robiony przezmnie wiec nie grajcie ;x

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...