Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[zapowiedź] wojny zamków [ dla youtuberów ]


MCnieb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojny Zamków

serwer wojny zamków dla youtuberów

 

oco chodzi ?

Po zapisaniu się 30 użytkowników dzielę wszystkich na dwie drużyny , typ skyblock , jest tylko skrzynka , dzięki itemom zawartych w skrzynce trzeba rozbudować swój zamek

:) ... co 2 dni są organizowane eventy w , których dany TEAM może zdobyć nagrody

 

 

PLIKI ?

każdy team ma na głowie różny kolor wełny , czerwony lub niebieski , PVP automatycznie włącza się co 3 dni i cuby się ściągają z terenu zamku ....

:) administracja wszystko nadzoruję :)

 

GRACZ

 

Jak dojść ?

Musisz mieć kanał na youtube , który ma przynajmniej 50 widzów

:) oczywiście jeżeli masz 50+ widzów to nie jest w cale powiedziane , że zostaniesz przyjęty , są też inne kryteria :)

 

 

 

 

start : 2013-01-25

 

 

 

podania na WL dla graczy :

wiek :
link do kanału yt :
liczba widzów :
mutacja :
kontakt :
coś o sobie :
dlaczego ty ? :

 

 

Administracja

 

każdy administrator dostaje niewidzialność włączaną za pomocą itemku , goda , fly i musi nadzorować serwer

:)

 

 

podania na WL dla administracji :
wiek :
dlaczego właśnie ty ? :
doświadczenie :
mutacja :
ts3 ? :
coś o sobie :

 

 

 

 

 

Zapisani Gracze :

0/30

Zapisana Administracja :

0/3

 

 

 

 

 

 

Serwer w całości sponsoruję ja ! Jak by ktoś chciał zostać sponsorem musi napisać na 35871092 ( potrzebny jeszcze ts3 )

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@topic

 

poszukujemy także drugiego sponsora

warunki :

- wpłacenie 15 zł na serwer

- wiek 15+

- dobry kontakt

 

nagroda :

- reklama w postaci automsg

- op

- ranga

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...