Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Co sądzicie o moim sprzęcie.


VicioPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam użytkowników MPCforum. Zwracam się do was z pytaniem odnośnie mojego sprzętu. Nie zamierzam się tutaj chwalić ani nic takiego. Moje pytanie i problem polega na tym, że wydaje mi się że mam słabą wydajność w grach. Nie wiem czym to jest spowodowane więc zwracam się do was. Być może jakieś podzespoły nie współpracują i z tego wynika problem. Oto mój sprzęt

-Procesor - AMD Athlon II X4 651 Quad-Core

-Płyta Główna - Gigabyte GA-A75M-S2V

-RAM - 2x4GB DDR3 800MHz

-Grafika - GeForce GT610 2GB

Opublikowano

Procesor nie jest zbyt zajebisty

Ram tez nie jest specjalny graficzna także

A w jakie gry grasz ? że twierdzisz ze masz słabą wydajność ? jaki system masz?

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Procesor nie jest zbyt zajebisty

Ram tez nie jest specjalny graficzna także

A w jakie gry grasz ? że twierdzisz ze masz słabą wydajność ? jaki system masz?

Graficzna także?

Boże....

CPU może być RAM też.

To GPU jest problemem u ciebie, bo to low profile

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Sysytem ma Windows 7 64bit. Np. w JustCause 2 musze grać na najniższych ustawieniach i z najniższą rozdzielczością. Mafia 2 to samo. Jeszcze jedno. Jak ten mój geforce 610 był w naprawie to używałem starego geForce'a gt8600 i w grach miałem tak samo niskie detale jak przy GT610 (mój gt8600 miał 256mb pamięci).

Opublikowano

Sysytem ma Windows 7 64bit. Np. w JustCause 2 musze grać na najniższych ustawieniach i z najniższą rozdzielczością. Mafia 2 to samo. Jeszcze jedno. Jak ten mój geforce 610 był w naprawie to używałem starego geForce'a gt8600 i w grach miałem tak samo niskie detale jak przy GT610 (mój gt8600 miał 256mb pamięci).

Ile razy tłumaczyć, że nie patrzy się na pamięć własną?

Twoja karta, to jeden z największych szajsów jakie można kupić.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Po co taniego chiefteca? Ma 1000zł, to niech zainwestuje w normalny zasilacz na zasilaczu sie nie oszczędza ;)

Silentiumpc 600W będzie dobry:

http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-600w-psu-80plus-bronze-4xpeg-spc083-527960/

 

CPU:

http://www.morele.net/procesor-amd-a8-series-a8-3850-2-9ghz-ad3850wngxbox-box-406548/

 

GPU:

http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-hd7770-1024mb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-dp-pci-e-1020-4600-wentylator-directcu-hd7770-dc-1gd5v2-466298/

RAM:

http://www.ceneo.pl/12205593#tab=click

I masz zestaw super pro koks ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Nie powiedziałem że mam 1000 zł ale dzięki za porade :P wszystkim zaangażowanym stawiam po like'u :) Pozdrawiam i temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...