Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Opyla się ta karta ?


Kleas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karta to :

 

http://allegro.pl/gigabyte-zalman-geforce-9600gt-512-ddr3-256bit-i2957418858.html

 

Procek to Intel Penitum 660 3.60 ghz

 

Ram'y : 1 slot 1gb 400 Mhz , 2 slot 1gb 400 Mhz to 2gb ramu i chyba 800 mhz .

 

Mam monitor kwadrat 1280 x 1024 czy jakoś tak to dobrze ;D

 

 

A no i zasilacz jest ważny ?? Jak tak to jak go można sprawdzić .

 

A no i lajka trzeba dać koledze xDD jak naruszyłem regulamin to delete link.

Opublikowano

Odkrec bok obudowy i na zasilaczu powinna byc naklejka/napis i tam pisze ci jaki zasilacz.

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Odkrec bok obudowy i na zasilaczu powinna byc naklejka/napis i tam pisze ci jaki zasilacz.

A potrzebne to jest do wyboru karty ?

Opublikowano

Jest tabela duży napis 350 W

 

i potem AC Input 230Vac 4a 50mhz

 

AC out put to samo tylko 0.5 a

Najpierw wymień zasilacz potem martw się o karte.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Drogi w lipe , nie mam za dużo do wydania ;((

120zł...

To najtańszy sensowny zasilacz jak chcesz, to używke kup

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Nie, najtańszy to Corsair VS 450W za 120-130 zł który jest lepszy od tego starocia Aerocoola ;p

 

Do twojego zestawu wystarczy nawet 350W

Opublikowano

Nie, najtańszy to Corsair VS 450W za 120-130 zł który jest lepszy od tego starocia Aerocoola ;p

 

Do twojego zestawu wystarczy nawet 350W

mój fail xD pomyliłem się

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko :

 

płyta główna to ;

http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=93

 

Kolega mi mówił że mam za słabe złącze na taką kartę :

 

[color=#666666][font=Arial, Verdana, MingLiU][size=3]3 x PCI Slots[/size][/font][/color]
[color=#666666][font=Arial, Verdana, MingLiU][size=3]1 x CNR Slots[/size][/font][/color]
[color=#666666][font=Arial, Verdana, MingLiU][size=3]1 x AGP 8X Slots[/size][/font][/color]

 

Jeśli ta karta (Nvidia 9600GT) nie pójdzie , to jaką polecacie na takie złącze ( najlepiej żeby było podobne do tej karty , i dało rade na zasilaczu 350 W )

 

Myślałem o Radeon 4650 albo Radeon 3650 . .

Opublikowano

Jeszcze jedno pytanko :

 

płyta główna to ;

http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=93

 

Kolega mi mówił że mam za słabe złącze na taką kartę :

 

[color=#666666][font=Arial, Verdana, MingLiU][size=3]3 x PCI Slots[/size][/font][/color]
[color=#666666][font=Arial, Verdana, MingLiU][size=3]1 x CNR Slots[/size][/font][/color]
[color=#666666][font=Arial, Verdana, MingLiU][size=3]1 x AGP 8X Slots[/size][/font][/color]

 

Jeśli ta karta (Nvidia 9600GT) nie pójdzie , to jaką polecacie na takie złącze ( najlepiej żeby było podobne do tej karty , i dało rade na zasilaczu 350 W )

 

Myślałem o Radeon 4650 albo Radeon 3650 . .

ŻADNA KARTA NIE DA RADY NA TYM ZASILACZU.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

to kuuupie nowy ;) A i jeszcze mam jedno pytanie , jak np. na allegro nic nie pisze że karta AGP ( chodzi o tą radeonke 4650 ) to pójdzie czy nie ?

Opublikowano

Po co ci karta na AGP jak masz PCI-E?

 

Ta płyta jest na AGP :) ja tam nie widze PCI-E tylko 3x PCI :)

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Lepiej dozbieraj i kup cały zestaw, od nowa złożymy.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...