Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie eq Grota ?


patrykp1568

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zapytać jakie mam zrobić eq do groty ( av2 ) żeby dawać rade spoty bez problemu gram szamanem smokiem buffy 56 % jelonek sr 45 z kd +4 20k hp. Pytanie jak wybonować eq żeby dawać rade spokojnie?

213k6ed.jpg

Opublikowano

Chodzi o PLa czy privy? Zaintrygowało mnie to

gram szamanem smokiem buffy 56 % jelonek sr 45 z kd +4 20k hp.
Zapewne chodziło tutaj o Jesionka?

1) Ebo+9 20 diabły [Wymagane] Opcjonalnie przyda się 10/15% na strzały.

2) Hełm na 60 lub 80lv 20% diabły i tutaj przydatny jest bon na trucie.

3) Bransoleta z niebianskich lez+9 z 1000/1500/2000 Hp i 20Grota,lecz bardziej polecam bransoletę z białego złota z 20% na grotę (Więcej Hp,bo z przetopami ponad 2,5k,a kryta i tak będzie dużo (Buffy 56%))

4) Kozaki+9 2000HP i tutaj może się przydać jeszcze 8 omdlenie/10 krytyka lecz niekoniecznie.

5) Zbroja z 3 slotami na KD (Nie musi być jak najwyższy plus ulepszenia,gdyż przy zbyt dużej obronie,więcej tracimy niż zyskujemy) kd Uchylenia,Przyspieszenia i wedle uznania Witalnosci+4/Uniku+4. KD Obrony+4 nie ma sensu wkładać.Bonusy które są tutaj przydatne,to Max PŻ,10% obrażen bedzie dodanych do pż,oraz odporność na strzały

6) Broń już masz,powiedzmy,że wystarczy.

7) Naszyjnik z niebiańskich łez z bonem HP i coś na strzały,lub złoty naszyjnik+9 z Bonem HP (Ma wbudowane 10% na strzały,a gdy umieścimy przetopy,bodajże 14%)

8) Tarcza na 61lv+9 i tutaj Musi być bon ONO (Odpornosc na omdlenia) najlepiej do tego 20% grota.Nie mówię już o 15%bloku,ponieważ znaleźć taką tarczę na serwerze,to cud.

Opublikowano

EQ:

Antyk +9 sr 45 5% omdlenie kd penetry +4 kryta +4 potwora +4

Czapka Feniksa +9 5% trucie 10% magia 15% mistyki reg pe 20%

Stal +9 2k hp 15 strzały 30 atak 6/7 - 10% szybk. atk. 10% potwory kd defa/speeda/uchyłki +4

skórzane kozaki +9 20% strzały wbudowne 2,5k hp 10% na unik strzał 5% spowolnienie 15 miecze 750 pe

naszyjnik +6 2,5k hp 15% odp. strzały

nieb łez kolce +6 10% ludzie 12% odp. strzały 15 orki 10 zwierzaki

czarna okrągła +9 ONO 15% diabły 8% ludzie 15% mistyki

nieb łez bransa +6 2,5k hp 15% zwierzaki 5% przeszywka 10% magia

 

599 Defa

213k6ed.jpg

Opublikowano

EQ:

Antyk +9 sr 45 5% omdlenie kd penetry +4 kryta +4 potwora +4

Czapka Feniksa +9 5% trucie rege pż 20% 15% diabły

Stal +9 2k hp 15 strzały 30 atak 6/7 - 10% szybk. atk. 10% potwory kd defa/speeda/uchyłki +4

skórzane kozaki +9 20% strzały wbudowane 5% szybk. atk. 2,5k hp 12% unik strzał 5% krytyk

naszyjnik +6 3k hp 15% strzały 20 % rege pż

nieb łez kolce +6 10% ludzie 8% odp. strzały 12 15% diabły

czarna okrągła +9 ONO diabły 15%

nieb łez bransa +6 2,5k hp 15% diabły 5% do pż

Dalej nie dalej rady pół spota i dedam

213k6ed.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...