Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Dwa nowe wierzchowce.


Dingox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Dzisiaj pokaże wam 2 nowe wierzchowce. :

 

Screan :

 

capturwlw.png

 

capturzkz.png

 

Download:

 

http://www.speedyshare.com/wv2Rf/Dwa-nowe-wierzchowce.rar

 

Skan :

 

https://www.virustotal.com/file/f3dddb7c078c8b9827a4eae07943d8373fe541f95d85a94b273c46f03424c2b1/analysis/1358448560/

 

Źródło :

 

E*pvp

1382793664-U576448.png


Opublikowano

Screen

Wierzchowce fajne, ale nie najlepsze.

Podzielam również zdanie przedmówcy:

 

Nawet kolor tekstury nie pasuje do metina.. nie wiem.. ta matowość ?

Opublikowano

Nikt nie każe wam pobierać.

@Mark.

Nie mam na czym sprawdzić.

 

Już myślałem że będę musiał to koniecznie pobrać

 

Dzięki ziom!

Opublikowano

Hm... wyobraź sobie, że widzisz je w grze. Rozmiar zwykłych koni, wygląd niezły na serwery 4FUN. Coś czuję, że niedługo pojawią się te wierzchowce na kilku serwerach. Dostajesz like'a za wrzutkę jako motywację do stworzenia czegoś własnego.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

 

a jak to wgrac??

UP to forum widze nie ma przyszlosci z powodu na wyglad...zmiencie kolor...

 

 

do tego to IPB to chyba podrobka :)

 

Co ma wspólnego skin forum z tematem? Czy mi się wydaje, czy piszesz sam ze sobą (to się leczy)? Ten styl to jeden z darmowych styli do IPB, który jest bardzo czytelny i jakoś nikomu nie przeszkadza. Ogólnie od kiedy oceniasz przyszłość forum ze względu na wygląd? Ogólnie tak na marginesie to licencja jest oryginalna.

 

@Top

Moby mi się nie podobają, wyglądają jak marny efekt nieudanej konwersji z innej gry.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

fajne monumenty lecz pod metin3

 

__________________▄▄▄▄▄
______________________▄....░..
_____________________▐░░░░░░░.
____________________▐░░░░░░░░▐
____________________▐░...▀...▐
_____________________▐░▀▀░░▀▀▐
_____________________▐░░■▀■░░▌
______________▄▀▀▀▀▄▌.▄░░░▄.▀▀▀▀▀▀▄
_____________▐____▐.▄▄.......▄▄._____▐
_____________▐_____▀▀__░░░░░░░..._____▐
____________▐_________░▀▀▄░░░░__.______▐
___________▐________░░░░▐░▄▀▀▀_________▐
____________▐______░░░░_.._____________▐
_____________▀▀.___.......__▄________▐
________________▐___...........▀▀▄▄.
________________▐___...........___▌
________________▐___...........___▐
_______________▐____..........▌____▐
_____________▄▀___▄▐.........._____▐
___________▄▀______▐.........▌______▐
__________.▄▄______▐.........._______.
_________▄...........▐...▐..________▐
______▄.....................________▐
____▄.......................________▐
___▄........................________.
___.........................______▄▀

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...