Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] fishbot


diplo9900

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

czy mogę link do dobrego fishbota ?? wiem że łatwo o bana ale to nie o to chodzi

a jak jest to jakiś TuT jak używać w którym jest link do pobrania

dziękuje , daje like

Opublikowano

ale żeby pobrać trzeba podać nr. telefonu ale nie chce bo będzie mi zżerało kase za wysłane do mnie sms , skąd mogę takiego jeszcze?

 

Musisz nacisnąć Skip Ad .

Jest on po prawej strony u góry.

Opublikowano

Dzięki, a jakiś poradnik jak to włączyć dostane ?? z tego notatnika to nic nie rozumiem... pobieram właśnie PL a fishbot wypakowany na pulpti

Opublikowano

ale własnie nic z tego nie rozumiem !!! a może team vieverem ktoś mi zrobi ??

aa , tam są sposoby , myślałem że to jest 1 sposób ;) a w 1 sposobie to do jakiego folderu wklejemy i czy wklejamy plik z notatnikiem jak to wlaczyc ??

Opublikowano

Prośba o zrobienie hacka , expbota , podobnego do m2bob.

Lub jakiegoś fb , po którym nie dostanie się bana po paru dniach , lub jakąś blokade , żeby fishbota nie wykrywał , ponieważ wszystkie dostępne fishboty są wykrywalne systemowo , nawet jeśli mam go na oku zawsze jak gram to ban systemowy.

 

 

 

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/771576-dl-lightfish-06-by-kris006/
http://www.mpcforum.pl/topic/656198-dl-dzialajacy-fishbot-na-pl-po-aktualizacji-140612/

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...