Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Radeon 7970 GHZ Edition / problem


19mateo19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam mały problem. Podczas grania pojawiają mi się poziome paski i śmigają w górę lub w dół ( ciężko określić ) podobne do takich

( 0:30 ). Na pierwszy rzut oka może być ich nawet nie widać ale po chwili na pewno każdy się spostrzeże. Zauważyłem ten problem tylko w grach. Na przykładzie PayDay... po włączeniu pojawia się intro i tam jest wszystko ok lecz po jego zakończeniu i wejściu w menu pojawiają się właśnie takie problemy jak i podczas grania ( oprócz przerywników filmowych )

Sterowniki to Catalyst 12.11 . Zasilacz Tremaltake 650W.

 

Dokładny link do karty : http://www.morele.ne...-12-40g-499886/

 

Zapomniałem dodać że do monitora podłączam zwykłym kablem z Adapterem DVI-VGA załączonym w opakowaniu ( podajże monitora )

Jeżeli podłącze dodatkowo kabel HDMI to problemy częściowo znikają, ale nadal występują tylko w mniejszej ilości .

 

 

lub w filmie 1.15 ale moje są o wiele szybsze, jaśniejsze, chudsze. i jest ich więcej.

Opublikowano

nie masz jak na filmie , tam w skutek odświeżania i blasku luminoforu są takie przy nagrywaniu

 

jak masz przy podłączonej karcie na swoim monitorze to siadają układy na karcie

jeśli na innym monitorze nie widzisz tego to ci siada monitor

 

co masz za rzęcha?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

to mogą tez być i zakłócenia od przejściówki albo badziewnych kabli

jak widzisz paski , poruszaj kablem od monitora odsuwając od kompa i samego monitora

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Odpaliłem na integrze, wyjąłem kabel Dvi z przejściówki i wsadziłem do wejścia na płycie głównej, po odpaleniu PayDay w menu było wszystko ok, nic nie migało.

 

 

Wydaje mi się dalej że jest to wina karty graficznej gdyż nawet przy włożonym HDMI do niej dalej obraz migał ...

 

Ale męczy mnie jeszcze jedna sprawa. Chodzi o napięcie i linię v12

http://img9.imagesha...30117191239.jpg

 

 

@ pomyłka, nie kabel dvi tylko d-sub

Opublikowano

Odpaliłem na integrze, wyjąłem kabel Dvi z przejściówki i wsadziłem do wejścia na płycie głównej, po odpaleniu PayDay w menu było wszystko ok, nic nie migało.

 

 

Wydaje mi się dalej że jest to wina karty graficznej gdyż nawet przy włożonym HDMI do niej dalej obraz migał ...

 

Ale męczy mnie jeszcze jedna sprawa. Chodzi o napięcie i linię v12

http://img9.imagesha...30117191239.jpg

Jaki masz zasilacz?

BTW

Nie wiem po co prowadzisz ten sam temat na dwóch forach (a może jeszcze gdzieś xD )

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Kupie kabel DVI

 

Jako żę podane wcześniej przezemnie były 24+5 to końcówka nie pasowały bo do monitora ...

 

 

Więc chcę się poradzić czy w tych kablach wszystko gra ... są 24+ 1

 

http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-24-1-hq-ofc-gold-full-hd-1-8-m-i2895186794.html

http://allegro.pl/kabel-dvi-dvi-24-1-gold-full-hd-1-8-m-i2895176314.html

 

 

jeden hdmi - dvi drugi dvi-dvi czy będą się jakoś różnić jakością obrazu ? Słuchawki mam podłączone do płyty głównej

Opublikowano

Ten wyżej jest 24 + 5

 

Więc chcę się poradzić czy w tych kablach wszystko gra ... są 24+ 1

 

http://allegro.pl/kabel-hdmi-dvi-24-1-hq-ofc-gold-full-hd-1-8-m-i2895186794.html

http://allegro.pl/kabel-dvi-dvi-24-1-gold-full-hd-1-8-m-i2895176314.html

 

 

jeden hdmi - dvi drugi dvi-dvi czy będą się jakoś różnić jakością obrazu ? Słuchawki mam podłączone do płyty głównej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...