Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.6][NEW][HOT][REKRUTACJA ON][1 OSOBA VIPA DOSTANIE]


Unions

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERVER SURV+FRAKCJE

[WOJNY GILDI]

IP:spo.owncraft.pl:25996

 

 

 

 

Typ Serwera:Survival+Frakcje

Potwory:ON

Zwierzeta:ON

PvP:ON

Premium:ON

Sloty:48

WL:OFF

Nether:ON

 

WZÓR NA ADMINA

1.Nick:

2.Wiek:

3.Kontant (skype/gg):

4.Mikro:

5.Znajomość komend (1/10):

6.Od kiedy grasz w MC:

7.Jak długo Grasz:

8.Znajomość innych języków:

9.Zabawa:

10.Dlaczego ja:

 

 

PODANIA W KOMENTARZACH!!!

Opublikowano

1.Nick:Vaz

2.Wiek:13

3.Kontant (skype/gg):GG-45959259 Skype-hubert.brzezinski5

4.Mikro:zależy jaki komp, mianowicie tak 8/10

5.Znajomość komend (1/10):8/10

6.Od kiedy grasz w MC:od wersji 1.3.1

7.Jak długo Grasz:często po 7-10h

8.Znajomość innych języków:bardzo słaba..

9.Zabawa:Bardzo dobra

;)

10.Dlaczego ja:Chciał bym zostać administratorem na tym serwerze ponieważ nie mam co robić lubię pomagać, uważam że jestem ogarnięty i miły..

Opublikowano

1.Nick:BJayBlue

2.Wiek:12 lat ale nie wiek jest wazny tylko umiejętności

3.Kontant (skype/gg): skype podam na pw

4.Mikro: No a co jak ma sie skype to i mikro

5.Znajomość komend (1/10): 8/10

6.Od kiedy grasz w MC: od wersji 1.7.3 ale znam tez wczesniejsze wersje (program do cofania wersji

:) )

7.Jak długo Grasz: będzie z rok...

8.Znajomość innych języków: angielski, i trochę rosyjski ale bez klawiatury z ruskimi literami to... klapa

9.Zabawa: ? o co ci chodzi ? lubię się bawić (ale bez przesady)

10.Dlaczego ja:

-Dlaczego Ja to program na polsacie

:)

-lubię grac w mc

-dobrze kontaktuje się z graczami

no weź nie chce mi się myśleć dużo tego będzie

:)

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...