Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HOT] ODLOTOWA PACZKA MODOW 'MEDIKPACK' |SINGLE/MULTI| na MINECRAFT 1.4.5/1.4.6 . NAJLEPSZA NA SWIECIE


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

 

MAM WAM DO PRZEDSTAWIENIA PACZKE MODYFIKACJI 'MEDIKPACK'

 

NIE CHCE MI SIE ZBYTNIO JEJ OPISYWAC. ZAWIERA 42 MODY.

 

NIE SA ONE OD CZAPY, WSZYSTKIE IDEALNNIE DOBRANE , ABY ROZGRYWKA BYLA JAK NAJLEPSZA.

 

TU JEST LINK DO PRZEDSTAWIENIA PACZKI NA YT :

http://www.youtube.com/watch?v=0CXrKWnibUs

 

MYSLE ZE SIE SPODOBA

;)

 

 

P.S . PACZKA DZIALA ZAROWNO NA SINGLEPLAYER JAK I NA LANIE

;)

Opublikowano

Super jest ta paczka!

Polecam gram z kolegą przez hamachi, lagi trochę są ale da się grać ^^

A jaki to mod żeby grać na lanie przez hamachi? Bo normalnie się chyba nie da.

E9mwj60.png<--- Why? :(

Opublikowano

Super jest ta paczka!

Polecam gram z kolegą przez hamachi, lagi trochę są ale da się grać ^^

A jaki to mod żeby grać na lanie przez hamachi? Bo normalnie się chyba nie da.

 

Kto ma lagi ten ma..

 

Pogrywałem już na tym, ale niestety nie w moim typie ;). Napewno przyda się dla osób, które uwielbiają takie "coś".

8372383248.png
Opublikowano

Super jest ta paczka!

Polecam gram z kolegą przez hamachi, lagi trochę są ale da się grać ^^

A jaki to mod żeby grać na lanie przez hamachi? Bo normalnie się chyba nie da.

To nie jest mod, poprostu themedikgames potrafi robic takie paczki :).

Niedlugo aktuaizacje bedą ;D

Opublikowano

Super jest ta paczka!

Polecam gram z kolegą przez hamachi, lagi trochę są ale da się grać ^^

A jaki to mod żeby grać na lanie przez hamachi? Bo normalnie się chyba nie da.

 

Zeby grać na Hamachi trzeba troche skonfigurować połączenie zapraszam do zapozniania się z moim filmem: xxx

 

Łączysz się później przez IP, które wyświetli Ci się w MC

Jeśli masz IP 0.0.0.0:Port to zobacz sobie film, do którego link znajdziesz w opisie.

Opublikowano

Są tam pliki serwerowe? a jesli tak to bukkit?"

nie ma. mozna grac przez lan , robisz siec hamachi , ustawiasz w ust. karty sieciowej hamachi jako glowna siec, otwierasz lan na minecrafcie ,kolega ktory jest na hamamachi widzi to i bam. gracie sobie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...