Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę! - temat zbiorczy


CvS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam kilku osób do wspólnego spędzania czasu w grze ARK: Survival Evolved. Więcej poniżej
Gra: ARK: Survival Evolved
Wymagany Wiek : 14+
Mutacja : Nie koniecznie
Skype : ####
Gadu - Gadu : #####
TS: Prywatny, podam po kontakcie na steamie
Level : #####

Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198052821805/

Kontakt: tylko przez steam, później teamspeak

  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania co-op.


Gra :  Splinter Cell: Chaos Theory

 

Wymagam:

 

-Minimum 15 lat  (Jeśli będzie ogarnięty może mieć 14 lat)
-Najlepiej by ta osoba posiadała mutację. Uszy mnie potem bolą od tego piszczenia. :3

-Sprawny mikrofon ( bez większych szumów i najlepiej mikrofon zewnętrzny a nie w laptopie )

-Brak patoli na chacie ( nie chce mi się słuchać jak jakaś matka drze morde w tle a siostra piszczy )

-Ogólne ogarnięcie w temacie, umiejętność gry w skradanki, pamiętaj, że splinter cell to nie jest battlefield ani CS i tutaj się gra po cichu. Jeśli nie potrafisz grać w takie gry to choćbyś spełniał wszystkie wymagania powyżej to gra nie ma sensu. ( Nie musisz być jakimś profesjonalistą, wystarczy chęć gry i cierpliwość )

 

Moje dane:

 

Wiek: 15 lat

Steam : CrashGuy  ( awatar żołnierza z M4 )

Gadu - Gadu : Nie korzystam.

TS:  91.196.49.165  ( ts mojego znajomego )

Edytowane przez TheSlenderManPL
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Szukam osób do grania co-op
Gra : Killing Floor 2
Wymagany Wiek : + 16
Mutacja : TAK
Skype : NIE
Max osób:4
TS: TAK-Movegaming.com
Mój steam : MaxuelRP

76561198052875550.png

Jeżeli ci pomogłem to proszę o :D 

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op

Gra : Zumbi Blocks
Wymagany Wiek : brak wymagań (w "drużynie" aktualnie znajduje się 15 i 17 latek)
Mutacja : nie dotyczy
Skype : podam jak się zdecydujesz
Gadu - Gadu : 2959951 (jeśli nie masz, to daj znać na PW poprzez forum)
TS: podam jak się zdecydujesz
Level : Nie ma wymagań, możesz nawet zacząć z nami grać od początku : )

 
Pozdrawiam, Zet
Edytowane przez Zet eŁ O
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania co-op w Heroes and Generals Moja Frakcja to Ruskie 
Wymagany Wiek : Obojetne moze byc 10 moze byc 30 lat ! :)
Mutacja : Nie wymagana
Skype : Dobrze by bylo jezeli nie ts Moj Stachu2851 
Gadu - Gadu : Nie Posiadam i nie trzeba
TS: Podam gdy napiszecie 
Level : 4 

Prosze pisac na mpc forum albo skype ! 

Uczeń
Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania co-op
Gra : Squad / Project Reality
Wymagany Wiek : -
Mutacja : -

Steam : Buchu / blackjoker593
Gadu - Gadu : -
TS: -
Wymagany mikrofon i zrozumienie założenia gry.

Osoby zainteresowane pisać na priv, bądź steam.

Opublikowano

Szukam kogos do gry w the forest, najlepiej zeby ta osoba miala mikrofon wiek w okolicach 16 lat,a gry nie musi ogarniac.
Ja sam zreszta dopiero ja kupuje, bedziemy sie komunikowac za pomoca ts3 i to chyba na tyle starczy.

Piszcie na pw ! :)

Opublikowano

Witam. Szukam osoby do grania co-op
Gra : rainbow six siege
Wymagany Wiek : -
Mutacja : -

Steam : BOJAN
Gadu - Gadu : -
TS: 
178.217.184.133

Skype : BOJAN

UPlay : verz1
Wymagany mikrofon.

Osoby zainteresowane pisać na priv, bądź steam.

Opublikowano

Witam. Na początku chciałbym zaznaczyć że nie wiedziałem gdzie założyć temat. Tak więc przechodząc do tematu. Planuje zakup Hurtworld, ale mam zwyczaj nie kupowania kota w worku i udało mi się znaleźć priva, ale że to jest gra typu survival to trochę kijowo grać samemu. I tu właśnie jest moje pytanie, czy byli by jacyś chętni do pogrania? Jeżeli ktoś by miał problem z odpaleniem, chętnie pomogę. Kontakt na priv.


Gameplay->https://www.youtube....h?v=FXn2Jgy3gAw(końcówka filmu mnie zachęciła)
Priv->http://knightsrusttable.enjin.com/

Opublikowano

Witam, szukam osoby lub osób do pomocy w grze Star Wars: Battlefront w misjach co-op i bitwach (chodzi o zdobycie wszystkich gwiazdek). Jeżeli ktoś jest chętny to proszę pw, podam nick, ustalimy szczegóły itd.

Opublikowano

Gra : Hurtwolrd
Wymagany Wiek : 17+ najlepiej
Mutacja : wymagana
Skype : -
Gadu - Gadu : -
TS: -
Level : -
 
konktakt przez steam /id/jasiulek1337

signature-J2RJD3Z9.png

Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do grania/ CO-OP.
Gra :7 Days to Die, BF3, Saint's Row IV, GTA V, H1Z1, L4D2, Garry's Mod lub Unturned.
Wymagany Wiek :13+
Mutacja :~~~~
Skype :hubertdrzewiecki
GG :54103258
TS: 37.187.23.193
Level :~~~~
Steamhttp://steamcommunity.com/id/papaHeriox

Edytowane przez MinecraftFirePL
Opublikowano (edytowane)

Witam. Szukam osoby do nagrywania/grania co-op/let's play
Gra:
HurtWorld
Wymagany Wiek: 16+
Mutacja: Wymagana
Skype: camper.pro2
Gadu-Gadu: Brak
TS: Brak
Level: Brak

Edytowane przez KociaczekKC

e78af1e09121015a74fd8f502d1985b2.jpg

Nie rozumiem, mogłem urodzić się w Śródziemiu, Rivii, Skyrim. Mogłem dostać list z hogwartu, a jestem sobie w jakiejś tam Polsce, w której nawet nie mogę nikogo porządnie pieprznąć fireballem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...